coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

7 priežastys, kodėl JURA E8 yra šveicarų bestseleris + BONUS viduje

7 priežastys, kodėl JURA E8 yra šveicarų bestseleris + BONUS viduje

Ne paslaptis, jog JURA yra vienas iš labiausiai pamėgtų kavos aparatų gamintojų mūsų klientų tarpe. Na o pats populiariausias modelis – JURA E8! Šveicariška kokybe, PREMIUM klasės savybėmis ir šiuolaikišku dizainu pasižymintis kavos aparatas spėjo užkariauti šimtus žmonių širdžių. Tad apžvelkime, kodėl jis pelnė tiek daug simpatijų ir kuo gali sudominti Tave.

 

P.S. Įrašo apačioje turime Tau BONUS dovaną! 🙂

1. Tylesnis už tylą

Gražus šeštadienio rytas, visi dar saldžiai miega, o Tu lyg vyturys pakilai anksti? Taip norėtųsi puodelio karštos kavos, bet bijai visus prižadinti? Štai čia ir pasitarnaus JURA E8 kavos malūnėlis – jis veikia taip tyliai, jog per miegus nesukrutės nė vienas šeimos narys ar besisvečiuojantis draugas. Tai yra vienas iš pagrindinių šio kavos aparato privalumų, kuris, patikėkite, išgelbėjo ne vieną mūsų klientų savaitgalio rytą.

 

2. Kava, išpildanti Tavo slapčiausius norus

Pabudai iš lovos išlipęs ne ta koja, bet nenori rodytis be nuotaikos? O galbūt norisi prasibudinti prieš ilgą kelionę ir parodyti visiems, kiek daug turi jėgų… Lyg taip būtų visuomet? Ne problema – naudojant JURA E8 gali ne tik reguliuotis kavos stiprumą, vandens ar pieno putos kiekį, bet ir pasidaryti dvigubą espresso… Ir niekas apie tai neturi sužinoti, tai bus mažytė Tavo ir aparato paslaptis 😏 Be to, į šį modelį yra integruotas „Aroma“ malūnėlis, kuris užtikrina 12,2% stipresnį kavos aromatą! Tad visi kartu galėsite džiaugtis ne tik nuostabiu kavos skoniu, bet ir nepakartojamu jos aromatu. 

3. Prisitaikantis net prie išrankiausių norų

Pabodo tokie įprasti gėrimai kaip juoda kava, Cappuccino ar Latte Machiatto? Puikiai suprantama! Būtent tuo Tau patiks JURA E8 kavos aparatas – jis gali pasiūlyti net 17 skirtingų gėrimų + įsirašyti 2 individualius receptus! Caffe Lungo, Cappuccino extra shot, Cortado, Lungo Barista bei daugelis kitų kavos gėrimų jau laukia Tavęs, o Tau belieka juos išbandyti! O jei norisi sukurti kažką pagal savo individualius norus, gali eksperimentuoti su jau esamais kavos receptais ir susikurti visiškai naują gėrimą ir jį išsisaugoti pagrindiniame ekrane!

 

4. Dirbtinis intelektas Tavo namuose

Jura E8 turi tikrą receptų fiestą – jis gali pagaminti daugiau nei 17 įvairiausių gėrimų, kurie, atsižvelgiant į tavo pomėgius, keičiasi pagrindiniame ekrane! JURA inžinieriai įdiegė dirbtinį intelektą, kuris analizuoja Tavo įpročius ir kiekvieną kartą pradžioje siūlo Tavo mėgstamiausius, dažniausiai naudojamus gėrimus. Ir viskas tam, jog galėtum mylimiausia kava mėgautis dar greičiau ir ją surasti patogiau!

5. Aparatas, kurį supranti Tu, o jis supranta Tave

Spalvotas TFT ekranas, integruoti mygtukai, kuriuos itin patogu spausti ir… lietuvių kalba! Taip, JURA E8 kavos aparatas gali su Tavimi bendrauti Tavo kalba, todėl bus itin paprasta vienas kitą suprasti. Tai ypač praverčia, kai aparatas praneša, jog laikas atlikti nukalkinimą ar pieno sistemos praplovimą! Tuomet nereikia traukti instrukcijos lapelio, užtenka dirstelėti į ekraną ir viskas pasidaro paprasčiau nei paprasta.

6. Automatizuota kavos aparato priežiūra

Kaip ir minėjau anksčiau, kartais aparatas primena apie save pranešdamas, jog laikas atlikti pieno sistemos valymą. Bet nesijaudink! Nieko savomis rankomis atlikinėti nereikės, užteks paspausti vos VIENĄ mygtuką ir JURA E8 visus valymus atliks už Tave! O Tu tuo metu galėsi skirti laiko savo mėgstamai veiklai ar toliau kibti į darbus.

7. Plunksnos lengvumo puta

Karštas latte puodelis vėlyvą savaitgalio rytą, rankose knyga ir laikas tiesiog sustoja… Mėgaujiesi saule, ramybe ir tuo nuostabiu kavos puodeliu kavinejė. Ar žinai tą skanią, aksominę kavos putą, kurią suplaka Tavo profesionalus barista? Ji tiesiog pasakiška, tiesa? Būtent tokią pieno putą suplaka ir JURA E8 kavos aparatas – puta tokia standi, jog net išgėrus kavos puodelį, ji išlaiko savo tobulą formą.

BONUS: Perkantiems ‒ šviežia kava už geriausią kainą!

Mes, Coffee LOFT, iš visų kavos aparatų pardavėjų išsiskiriame tuo, kad patys skrudiname šviežią kavą Lietuvoje, pavadinimu Coffee Cruise. Dėl šios priežasties visada gausite ne tik jos paragauti ir įsitikinti kavos šviežumu, tačiau ir ilgalaikę bei daugkartinę 30% NUOLAIDĄ KAVAI. Įsivaizduokite, dauguma pirkėjų naudojasi šia nuolaida jau 6-us metus! O kaip papildomą BONUSĄ, dovanojame ir ilgalaikę 5% NUOLAIDĄ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖMS.

P.S.S. Specialus PASIŪLYMAS tik Tau!

TIK DABAR, taikome NEPAPRASTAI GERĄ kainos pasiūlymą populiariausiam JURA E8 Piano Black kavos aparatui. Tačiau kaip visada, aparatų kiekis su nuolaida yra LABAI RIBOTAS. Todėl paskubėk pasinaudoti pasiūlymu! 💥