Jura aparatu gidas

Nežinai kaip išsirinkti?

Interaktyvus testas padės iškart nustatyti tinkamiausią JURA kavos aparatą!

JURA 4kg+

4kg kavos DOVANŲ!

Perkant namų linijos JURA kavos aparatą

previous arrow
next arrow

Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, kurie siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

Sėkmingiausias automatinis kavos gėrimų aparatas JURA istorijoje nuo šiol pasižymi dar paprastesniu naudojimu, dar didesne galimų paruošti kavos gėrimų įvairove ir dar stilingesniu dizainu.

Žiūrėti kavos aparatą

Sistema „JURA Operating Experience“ („J.O.E.®“) kavos aparatą „JURA“ padeda valdyti išmaniuoju telefonu su visais jutiklinio ekrano suteikiamais veikimo patogumais. „J.O.E.®“ suderinama su visais kavos aparatais JURA, kuriuose įdiegta programėlė „Smart Connect“.

Žiūrėti kavos aparatus ›

Sistemą „J.O.E.®“ galima parsisiųsti čia:

 

Daugkartinis Šveicarijos Didžiojo Kirčio turnyrų nugalėtojas reprezentuoja JURA kompaniją kaip ambasadorius Šveicarijoje ir tarptautinėje arenoje.

Apie JURA

Fundamentalios šveicariškos vertybės

Inovacijos, tikslumas, kokybė, patikimumas, tvarumas ir priežiūra – tai JURA DNR šerdis. Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, ir aiškiai pozicionuojamas kaip šios rinkos ekspertas. JURA – neabejotina šios rinkos lyderė. JURA kavos aparatai siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

Skaityti Daugiau

Aukščiausios kokybės kavos gėrimai

JURA kavos aparatus kuria 70 savo darbui atsidavusių inžinierių komanda. Jų tikslas – aukščiausios kokybės kavos gėrimai, visuomet šviežiai sumalta ir vienu mygtuko paspaudimu užplikyta kava. Neseniai JURA inžinieriai sukėlė tikrą revoliuciją – sukūrė vandens tiekimo impulsiniu būdu technologiją (P.E.P.®). Ji užtikrina, kad net ir greitai paruošiami kavos gėrimai būtų nepriekaištingai sodrūs ir aromatingi.

Absoliutus naudojimo paprastumas

JURA kavos aparatus su jutikliniu, informatyviu ekranu naudoti ypač paprasta. Vienas iš funkcionalumo pavyzdžių – filtro kasetė ir kavos aparatas susieti belaidžiu RFID technologijos ryšiu. Aparatas automatiškai atpažįsta filtrą ir parenka atitinkamus nustatymus.

Pribloškiantis dizainas

Šveicariškas dizainas ir architektūra užsitarnavę puikią reputaciją visame pasaulyje. JURA – tai išraiškingos, aiškios linijos ir aukštos kokybės medžiagos; gaminiai gaminami užtikrinant didžiausią gamybos tikslumą ir neprilygstamą darbo kokybę, siekiant sukurti dizaino elementus, kurių galia, daromas įspūdis ir autentiškumas daugybę metų savininkams leis jausti pasididžiavimą. Be to, JURA aparatą malonu liesti ir mėgautis nekantrumo pojūčiu.

Tvarumas ir ekologiškumas

JURA nuo seno rūpinasi aplinkos apsauga ir siekia atsakingai naudoti išteklius bei energiją. Būtent todėl JURA sritis – automatiniai kavos aparatai. Klientus jie sužavi ne tik individualiam skoniui pritaikytais kavos gėrimais, bet ir energijos vartojimo efektyvumu. Be to, JURA leidžia išvengti nereikalingų pakuočių atliekų.

Priežiūra pasauliniu mastu

JURA kavos aparatai yra patvarūs. Kokybiškos priežiūros paslaugos užtikrina tinkamą veikimą net ir po ilgų naudojimo metų. Aparato dalys perdirbamos, tad sutaupoma brangių išteklių. Tuo pasirūpina tankus pasaulinis tinklas, kurį sudaro priežiūrai skirtos gamyklos, svetingumo centrai ir įgaliotieji JURA priežiūros centrai.

Malonūs potyriai – atskirų sudedamųjų dalių visuma

Geriausi kulinarai savo šedevrams renkasi tik aukščiausios kokybės produktus. Tai būdinga ir JURA kavos aparatams. Tik užplikius tobulą espresso kavą ir nepriekaištingai išplakus pieno putą, galima paruošti įvairių sudėtingesnių kavos gėrimų, džiuginančių nepriekaištingu skoniu.

Skaityti Daugiau

Tobulasis espresso

JURA kruopščiai ištobulino plikymo procesą. Revoliucinė vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja plikymo laiką ruošiant ristretto ir espresso kavą – sumalta kava plikoma vandenį tiekiant trumpais intervalais. Todėl net ir greitai ruošiama kava pasižymi nepriekaištingu aromatingumu. Ja galite mėgautis iš karto arba panaudoti ruošdami išradingus kavos gėrimus – JURA technologija užtikrina tobulus skonio potyrius.

Tobulas pienas ir pieno puta

Naujoviška antgalio technologija užtikrina, kad pieno puta būtų tvirta, tiršta ir labai viliojanti. Aparatas automatiškai perjungia pieno ir pieno putos ruošimo funkcijas. Pritaikius naujovišką pieno ir pieno putos temperatūros reguliavimo funkciją, galima ruošti sudėtingus ir madingus kavos gėrimus, kurių kokybė atitinka baristų darbo standartus – tereikia paspausti mygtuką.

Jutiklinis valdymas

JURA automatiniai kavos aparatai išpildo beprotiškiausias Jūsų svajones. Pakanka paspausti mygtuką… arba paliesti išmaniojo telefono ekraną. Išradingos valdymo koncepcijos, galybė programavimo parinkčių, RFID ryšys ir mobiliosios programėlės technologijos užtikrina visiškai lengvai perprantamą, informatyvų valdymą ir visada patenkina asmeninius poreikius.

Skaityti Daugiau

Puiki kava – išmaniuoju telefonu ar planšete

JURA programinės įrangos inžinieriai sukūrė tikrą kavos malonumo revoliuciją: programėlė leidžia visus nustatymus patogiai reguliuoti išmaniuoju telefonu*. Norint paruošti kavos gėrimą pagal asmeninį skonį, pakanka paliesti mobiliojo telefono ekraną. Dar viena gudrybė – asmeniniai pasirinkimai įrašomi programėlėje. Tad ypatingus, Jūsų skonį atitinkančius kavos gėrimus bet kada galėsite paruošti naudodami bet kurį JURA automatinį kavos aparatą su „Smart Connect“ funkcija.

Automatinis filtro aptikimas

Naujausios kartos kavos aparatai ir filtrai palaiko tarpusavio ryšį. Filtro kasetė ir kavos aparatas susieti belaidžiu RFID technologijos ryšiu. Filtras aptinkamas automatiškai – taip pat parenkami atitinkami aparato nustatymai. Naudoti filtrą dar niekada nebuvo taip paprasta ir patikima.

Pribloškiantis dizainas

Šveicariškas dizainas ir architektūra užsitarnavę puikią reputaciją visame pasaulyje. JURA – tai išraiškingos, aiškios linijos ir aukštos kokybės medžiagos; gaminiai gaminami užtikrinant didžiausią gamybos tikslumą ir neprilygstamą darbo kokybę, siekiant sukurti dizaino elementus, kurių galia, daromas įspūdis ir autentiškumas daugybę metų savininkams leis jausti pasididžiavimą. Be to, JURA aparatą malonu liesti ir mėgautis nekantrumo pojūčiu.

Apdovanojimus pelnęs dizainas

JURA dizaino koncepcija spinduliuoja ramybe, galia, priežiūra, kokybe ir nuoseklumu. Būtent šios vertybės visame pasaulyje išgarsino šveicarų architektūrą. Daugybę tarptautinių dizaino apdovanojimų pelnę JURA automatiniai kavos aparatai jau seniai laikomi interjero dizaino elementais. Tai stilinga gero skonio išraiška.

Skaityti Daugiau

Aiški dizaino struktūra

Tvarkingos JURA „Cool Nordic Design“ konstrukcijos žavi grakštumu, harmoningomis linijomis ir švariais paviršiais. Jos fundamentalios ir tvirtos, trumpalaikius mados kaprizus įveikiančios savo patvarumu.

Išorinių elementų medžiagos

Aukštos kokybės medžiagos ir šveicariški tikslumo, meistriškumo, patrauklumo bei juslingumo standartai – elegantiški kavos aparatai nepalieka abejingų.

Įvairiausių dizaino apdovanojimų laimėtojas

JURA dizainas sužavi net kritiškiausias tarptautinio lygmens komisijas skirtinguose žemynuose. Kavos aparatai pripažintų dizaino konkursų laurus skina išties ne be reikalo.

JURA technologijos

AromaG3 malūnas

Kavos pupelės kiekvieną kartą sumalamos atskirai kavos porcijai, kad ji būtų ypač aromatinga. Galite nustatyti skirtingą malimo rupumą, kokį tik norite. Nuo to priklausys, kiek laiko vanduo turės sunktis pro sumaltą kavą, kad būtų pagamintas ekstraktas. Kuo smulkiau sumaltos pupelės, tuo intensyvesnis skonis. JURA inžinieriai sugebėjo ženkliai padidinti kavos malūnėlio AromaG3 efektyvumą, pakeisdami ašmenų malimo kampus. Galutiniame rezultate išgaunamas pilnas kavos pupelių aromatas, nors jos sumalamos dvigubai greičiau.

Sumani vandens sistema (I.W.S.®) su CLARIS Smart

98 % kavos sudaro vanduo. Taigi šaltas grynas vanduo yra būtinas gerai kavai paruošti. Kaitinant vandenį susidaro kalkių nuosėdos. Tad, jei vanduo nebus filtruojamas, nuosėdos pakenks kavos aparatui. JURA siūlo protingą sprendimą – kartu su kavos aparatu įsigyti ir CLARIS vandens filtrą. Tai apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų kaupimosi ir dėvėjimosi. Iš aparato nereikia atskirai šalinti kalkių nuosėdų. Visada turėsite filtruoto vandens, tad galėsite gaminti itin kokybišką kavą. Naujoji revoliucinė sumani vandens sistema (I.W.S.® ) automatiškai aptinka įstatytą į vandens talpą filtrą ir be papildomo programavimo pradeda juo naudotis.

Sumani aromatingos kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©) ir kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®)

I.P.B.A.S. užtikrina kavos virimo procesą, kuris leidžia gauti geriausią skonį, ruošiant kavą iš bet kurios rūšies skirtingo skrudinimo intensyvumo pupelių. Virimo įrenginys yra svarbiausias automatinio kavos aparato virimo komponentas. JURA aparato virimo įrenginio kameroje suspaudžiama nuo 5 g iki 16 g maltų kavos pupelių. Pagal savo skonį galite pasirinkti, kokią kavą pagaminsite. Kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija naudojama išgauti kuo pilnesnį aromatą iš kavos pupelių, kai kavos gėrimai ruošiami mažais kiekiais, pvz.: espresso ar ristretto – vanduo per sumaltas ir suspaustas kavos pupeles teka ilgesniais intervalais ekstrakcijos laikui prailginti.

Pieno ir pieno putų ruošimas, temperatūros keitimas

Tokių rūšių kava kaip cappuccino ir pienas su espresso yra ruošiama su pienu arba pieno puta. JURA sukurti pieno putų plakimo įtaisai turi įdiegtą naujausią aksominės pieno putos ruošimo technologiją, kuri leidžia paruošti smulkią, ilgai išliekančią pieno putą bei suteikia galimybę pasirinkti pageidaujamą temperatūrą.