coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

ES PROJEKTAI

ES Projektai

UAB „Emiva“ e. komercijos modelio diegimas

ES lėšomis finansuojamo projekto tikslas – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu įmonėje UAB „Emiva“, siekiant padidinti pajamų augimą.

 

Projekto siekiami rezultatai – sukurti įmonės UAB „Emiva“ daugiakanalę el. prekybos sistemą, kurioje klientai galės įvairiais būdais kuo aukštesniu savarankiškumo lygiu įsigyti UAB „Emiva“ gaminių per el. parduotuvę, el. paštu, socialiniais tinklais, telefonu ir t. t., apribojant fizinį kontaktą tarp kliento ir pardavėjo. Sistema apjungs visus el. prekybos kanalus į vieningą sistemą, kurioje centralizuotai bus saugomi visi el. prekybai reikalingi duomenys, bei procesai automatizuojami taip, kad visi kanalai savalaikiškai gautų informaciją, kad automatizuotas pardavimo procesas veiktų sklandžiai ir be trikdžių.

 

Įgyvendinus projektą, tikimasi, kad sustiprės UAB „Emiva“ įmonės atsparumas galimiems sukrėtimams, didės pardavimo pajamos, taip pat augs darbo našumas. 

 

Iš viso projekto biudžetas 69 000,00 Eur. Iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“ projektui skirta 49 997,40 Eur, likusią – 19 002,60 Eur sumą investuos pati įmonė.

 

Projekto trukmė yra vieneri metai. Projektas pradėtas įgyvendinti 2022 m. kovo mėn., o jį planuojama baigti 2023 m. kovo mėn.