coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Verslo dovanos

Padėsime išsirinkti geriausią verslo dovaną

Išskirtinės verslo dovanos

0

METAI PATIRTIES

0 +

PARUOŠTŲ DOVANŲ

Mes turime 8 metų patirtį tiekiant verslo dovanas skirtingo tipo įmonėms, klientams. Dėl šios priežasties galime pasidžiaugti – jog esame pelnę visišką pasitikėjimą iš įvairių, net ir didžiausių Lietuvos įmonių, o dėl sėkmingų rezultatų, klientai verslo dovanų klausimų sugrįžta jau ne vienus metus.   Klientų pasitikėjimas mums yra svarbiausias, todėl atkakliai stengiamės išgirsti ir išpildyti turimus poreikius ir visuomet laikytis sutartų laiko terminų.
verslo dovanos

Mumis pasitiki

Personalizuotos dovanos

Dovaną suasmeninantys elementai, arba kitaip – dovanos personalizacija yra itin mėgstamas pasirinkimas mūsų klientų tarpe, kuriant verslo dovanas klientams ar partneriams.

Dovanoje galime personalizuoti viską – nuo minimalaus akcento (tam tikros spalvos dėžutės ar kaspino) iki produktų pakuočių dizaino ar net produktų spalvos. Esame kavos gamintojai, todėl turime visas galimybes kurti personalizuotas pakuotes, fasuoti į reikiamus kiekius ar net sukurti Jūsų išskirtinį kavos skonį.

Tos pačios personalizacijos galimybės pritaikomos ir kitai produkcijai, pavyzdžiui šokoladams, triufeliams, šokoladiniams tortams, panettone pyragams, arbatoms ar kitiems, Jūsų norimiems produktams. Pasirinkimų galimybės – neribotos.

Išskirtinės ir praktiškos dovanos

Dovana turi atrodyti išskirtinai, būtent todėl bendradarbiaujame su išskirtinius produktus gaminančiais ir tiekiančiais verslais, visuomet ieškome unikalių partnerių, kurie gamina rankų darbo skanėstus, kaip liofilizuotų uogų šokoladai, triufeliai, tortai, panettone pyragai ir dar daug kitų.
 
Pasirinkimas tikrai platus ir pritaikomas pagal kiekvieno norus ir poreikius. Visi dovanojami produktai yra aukštos kokybės, naudingi ir dažnai – lengvai suvartojami, jie tikrai ras vietą kiekvieno namuose.

Patikimumas

Mūsų įmonė, tiekianti verslo dovanas jau 8 metus, gali pasigirti patikimumu ir ilgalaikiais sėkmingais santykiais su klientais.

 

Šios ilgos veiklos metai rodo mūsų įsipareigojimą klientų poreikiams ir kokybei bei mūsų gebėjimą laikytis žadėtų terminų. Mūsų patikimumą patvirtina pasitenkinę klientai  ir mūsų nuolatinis siekis teikti aukščiausios kokybės verslo dovanas.

 

Dovanų idėjos iki 10€

nuo 5 €

Personalizavimas nuo 20 vnt.

nuo 9 €

Personalizavimas nuo 20 vnt.

nuo 7 €

Personalizavimas nuo 100 vnt.

nuo 7 €

Personalizavimas nuo 20 vnt.

POPULIARIAUSIA

Dovanų idėjos iki 20€

nuo 14 €

Personalizavimas nuo 20 vnt.

Šokoladų TRIO

nuo 20 €

Personalizavimas nuo 100 vnt.

Prabangi šokolado plytelė

nuo 12 €

Personalizavimas nuo 100 vnt.

Termosai

nuo 15 €

Graviravimas + 2-3€

Pietų dėžutės

nuo 19.90 €

Dovanų idėjos iki 50€ +

Prabangi šokolado dėžutė

nuo 70 €

Personalizavimas nuo 50 vnt.

Gurmaniški rinkiniai

nuo 40 €

Šokolado tortas

nuo 36 €

Personalizavimas nuo 20 vnt.

Kavos dėžutė

nuo 35 €

nuo 29 €

Pateikite užklausą

Verslo dovanų forma

Mus galėjote pastebėti

Group-246.png