🤩 -30% NUOLAIDA visai Coffee Cruise kavai! 👉

VERSLO DOVANOS

_______________________ . . . _____

Rankų darbas, individualumas, orginalūs sprendimai.

Gauti nematytą aukštos kokybės dovaną yra taip pat malonu, kaip ir ją dovanoti. O  gerai apgalvota dovana draugams, šeimos nariams, kolegoms ar verslo partneriams yra atidumo ir pagarbos ženklas.

____ . . . ________________________

APIE

Jau ne vienerius metus Coffee Loft komanda yra Jūsų pagalbininkas, padedantis sukurti unikalias dovanas, parodančias dėmesį, išreiškiančias padėką ir paliekančias įspūdį! Jei ieškote ko nors nematyto, kurto rankomis ir apgalvoto iki smulkmenų, užsukote ten, kur reikia! Dovanų rinkiniuose rasite ypatingai šviežią mūsų pačių Lietuvoje skrudintą kavą Coffee Cruise, šokolado meistrų Nelleulla rankų darbo šedevrus, Šri Lankoje renkamą ir pakuojamą arbatą Vintage Teas bei daugybę kitų išskirtinių prekių. Susisiekite dėl detalesnės informacijos!

RINKINIAI

Rinkinys

SALDI ŠILUMA

Vėsų vakarą nėra nieko maloniau kaip apglėbti pirštais šiltą arbatos puodelį bei mėgautis šia akimirka su gabalėliu šokolado… Rinkinyje individualiai pasirenkamas YOKO 500ml termosas-gertuvė, dvi pakuotės Vintage Teas arbatos (birios regioninės juodosios, 50g ar supakuotos į šilkines piramides morning after, 20g) bei net 150g Nelleulla šokoladas su liofilizuotomis uogomis!

Rinkinys

Latte Macchiato mėgėjas

Sakoma, kad pirmiausia įsimylime akimis – ar galite įsivaizduoti kaip tobulai atrodo latte macchiato kava dvigubų sienų stiklinėje? O jei dar ir triufeliukas šalia… Rinkinyje visas kilogramas individualiai pasirenkamų šviežiai skrudinamų Coffee Cruise pupelių, dvi didžiausios talpos (360 ml) Boral termo stiklinės ir 6 vnt. saldžių nuodėmių iš Nelleulla.

Rinkinys

MAN VISKO

Ryte – arbatos, papietavus – kavos su desertu, o vakare pasivaikščiojimams termosas karšto šokolado! Idealus planas visai dienai. Rinkinyje rasite individualiai pasirenkamos šviežiai skrudintos ir jau sumaltos Coffee Cruise kavos pakuotę (250g), dvi Vintage teas arbatas Morning after (2x80g) bei pasirinktinos spalvos YOKO termosą-gertuvę ar 5-ių vnt. Nelleulla triufelių ar želiukų rinkinį.

PERSONALIZAVIMAS

Jeigu ieškote ko nors išskirtinio ir ko nors tokio savito, siūlome Jums personalizavimo galimybes – nuo papildomai pridedamos kortelės iki asmeniškai sukuriamos pakuotės. Papasakokite savo idėjas ir vizijas, o mes pateiksime bent keletą pasiūlymų atitinkančių Jūsų lūkesčius!

PRODUKCIJA | GAMINTOJAI

COFFEE CRUISE

Coffee Cruise – nors ir skamba užsienietiškai, bet tai lietuviškas prekinis ženklas, skirtas čia pat Lietuvoje skrudinamai rūšinei bei organiškai kavai iš pačių įvairiausių kavos kraštų! Leiskitės į kruizą po Braziliją, Peru, Nikaragvą, Kolumbiją, Papua Naująją Gvinėją, Indiją, Tanzaniją ar Etiopiją. Pajuskite saldžiosios vanilės aromatą, jaukinių gėlių dvelksmą ar saldymedžio poskonį ir dar tūkstančius kitų skonių, kvapų ir aromatų! *Pakuojame įvairiais kiekiais.

NELLEULLA

Nelleulla laukinio šokolado fabrikas, kuris nustebins daugiau nei 30-imt rūšių triufelių! Visiškai analogijos neturinti naujiena – augalinės kilmės želiukai dengti šokoladu – tobula išeitis veganams! Triufelių rinkiniai – 5 vnt., 9 vnt. ir 16 vnt. Želiukų rinkiniai – 5 ar 6 vnt. Neįtikėtini šedevrai iš belgiško šokolado ir liofinizuotų uogų bei vaisių, kurie ne tik patraukliai atrodo, bet ir pamalonina išrankiausią gomurį! Šokoladai 80g; 80g/150g su liofinizuotomis uogomis

VINTAGE TEAS

Vintage Teas arbatos pasižymi gryniausiu skoniu, kurią sukuria moderniausiais būdais išlaikyta arbatos lapelio kokybė. Kiekvienas produktas yra specifiškai supakuotas taip, kad išlaikytų šviežumą! Arbatos pakuotės yra paženklintos svarbiausiais ir pripažintais tarptautiniu mastu ženklais, tai LION LOGO – Šri Lankos arbatos tarybos visame pasaulyje pripažintas kokybės simbolis, patvirtinantis, kad tai yra gryniausia Ceylono arbata, supakuota Šri Lankoje, taip pat regioninės arbatos papildomai pažymėtos OZONE FRIENDLY ženklu, rodančiu, kad arbata buvo surinkta ir supakuota pačioje Šri Lankoje nenaudojant jokių apsauginių dujų ar kitų galimai kenksmingų medžiagų.