coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Apie mus

Kava - mūsų gyvenimo būdas !

Esame kavos parduotuvė, kurioje galima rasti visko: nuo profesionalios ar namų kavos įrangos iki kavos ir to kas puikiai dera šalia jos.

Mumis pasitiki

Kavos skrudintojai

Pati geriausia kava yra šviežia kava! Tam, kad kasdienis kavos puodelis būtų pats geriausias, mes čia pat Lietuvoje skrudiname žalias pupeles mažomis partijomis, pakuojame ir pristatome Jums.

Mes koncentruojamės į rūšines (single origin) kavas, t.y. vienoje pakuotėje yra tik viena konkreti kavos rūšis, be jokių priemaišų ar pridėtinių kvapų. Taip atsiribojame nuo skonio suvienodinimo, leidžiame atsiskleisti skirtingų kavos regionų charakteristikoms bei spalvoms.

Šiuo metu asortimente jau turime 19 skirtingų kavų, kurių dauguma yra rūšinės (single origin) 100% arabikos. Taip pat mėgstantiems itališką skonį, galime pasiūlyti ir espresso mišinių!

Profesionalus partneris

Mūsų parduotuvės asortimente rasite gaminius, kurtus bene visų žymiausių profesionalios ir namų linijos kavos aparatų gamintojų: JURA, De’Longhi, Nivona, Melitta, Saeco, Rancilio, Nuova Simonelli ir kt.

Taip pat alternatyviems kavos paruošimo metodams reikalingus reikmenis iš Chemex, Hario, AeroPress, Bialetti, Rhinowares ir t.t.

Tiek kavos gurmanas, tiek profesionalus barista, tiek alternatyvių kavos ruošimo metodų entuziastas ar tiesiog gardžios kavos mėgėjas čia atras tai, ko ieško.

Verslo dovanų formuotojai

Orginalūs sprendimai, individualumas bei rankų darbo produkcija – mūsų tikslas!

Pagrindinės dovanų rinkinių sudedamosios dalys – Latvijos šokolado meistrų Nelleulla rankų darbo šokolado, triufelių ir želė saldainių gaminiai, aukščiausios kokybės arbatos iš Šri Lankos Vintage Teas bei Lietuvoje skrudinamos Coffee Cruise kavos.

Kasmet pateikiame vis atnaujintus dovanų rinkinius, vykdome specialius užsakymus bei personalizuojame produkciją pagal klientų pageidavimus!

CoffeeLoft vizija

Pasiekti, jog mūsų skrudinamos kavos ženklas klientams sietųsi su aukšta kokybe ir patikimumu.

CoffeeLoft misija

Supažindinti įmonės klientus su rūšinių kavų savybėmis ir skirtumais bei padėti atrasti mėgstamą, individualų skonį.

CoffeeLoft vertybės

Didžiausios mūsų vertybės yra klientai ir kava. Mums svarbiausia puoselėti ryšį su klientu ir pasidalinti su juo mūsų aistra kavai.