coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

7 priežastys, kodėl JURA S8 Moonlight Silver bus Tavo naujasis kavos aparatas

7 priežastys, kodėl JURA S8 Moonlight Silver bus Tavo naujasis kavos aparatas

Išskirtinis modelis išskirtiniams namams – JURA S8 Moonlight Silver!

Šiais metais JURA skyrė specialų modelį Coffee LOFT –  naująjį JURA S8 Moonlight Silver, kuris iškart pritraukė didelį kiekį susidomėjimo, tiek iš įmonių, tiek ir iš pačių vartotojų. Šis JURA modelis iš kitų išsiskiria ne tik savo funkcionalumu, bet ir universaliu dizainu, kuris dera prie įvairaus interjero virtuvių. Pristatome 7 priežastis, kodėl šis modelis bus Tavo kitas kavos aparato pasirinkimas.

1. Net 15 skirtingų gėrimų jau laukia Tavęs

JURA S8 Moonlight Silver gali pasiūlyti net 15 skirtingų gėrimų, todėl savo mėgstamą receptą atras kiekvienas! Pradedant nuo įprastos Espresso, Latte ar Cappuccino, JURA S8 taip pat gali pagaminti ir tokius receptus kaip Ristretto, Espresso Macchiato ir daugelį kitų! Be to, vartotojo profilyje galima išsisaugoti savo individualius receptus, būtent tokius, kokius mėgsti labiausiai, ir visuomet juos matyti tarp gėrimų pasirinkimų.
 

2. Išskirtinė JURA pieno puta, kurios neatkartoja niekas

JURA S8 Moonlight Silver išsiskiria savo aksomine pieno puta – ji ypatingai ilgai išlaiko savo formą ir yra tokia standi, jog norėdamas tai parodyti, nusprendžiau padaryti eksperimentą. Suplaktą pieno putą nugriebiau šaukšteliu ir apverčiau „aukštyn kojomis”. Kaip ir tikėjausi, ji standžiai laikėsi ant šaukštelioProfesionalus barista tokią putą išgauti mokosi ne vienerius metus, o aparatui tai pavyksta padaryti vos per kelioliką sekundžių!

 

Be to, aparatas išplaka ne tik išskirtinės kokybės pieno putą, bet dar ir sugeba pagaminti karštutėlį pieną, kuriuo galės džiaugtis tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Skani karšta kakava ar šiltas pienas prieš miegą – JURA S8 Moonlight Silver pasirūpins ne tik Tavo kava, bet ir kitais karštaisiais gėrimais.

 

3. Itin plačios ribos geriausiam skoniui išgauti

Viso kavos gaminimo proceso metu galėsi koreguoti tiek kavos stiprumą, tiek ir vandens, pieno bei pieno putos kiekius. Vienas iš pagrindinių to privalumų – Tau nereikės keisti savo mėgstamo recepto, kai stipresnės kavos mėgėja draugė paprašys padaryti jai puodelį kavos. Beje, šis aparatas gali pasiūlyti net iki 16 gramų korekcijos ribas, kai kiti aparatai leidžia koreguoti tik iki 10 gramų. Jei kažkuri improvizacija patiko, ją vienu mygtuko paspaudimu galėsi išsisaugoti ir naudoti visuomet, kada tik atsiras poreikis.

 

4. Išskirtinis riboto leidimo modelis

Visa Coffee LOFT komanda labai džiaugiasi bendradarbiavimu su JURA, kurio vaisius galime skinti jau dabar ‒ šiais metais gavome progą prekiauti IŠSKIRTINIU JURA S8 Moonlight Silver modeliu! Tai reiškia, jog šiuo išskirtiniu kavos aparatu namuose grožėsis ir juo ruošiama kava mėgausis tik nedaugelis!

5. Aparatas tarnauja Tau, o ne Tu jam

Aparatą perki ilgam, todėl logiška, kad juo naudotis turi būti malonu ir paprasta. Prie pigesnių ir kiek senesnių aparatų dažnai daugiau laiko tenka praleisi jį valant nei mėgaudamasis gardžia kava. JURA S8 Moonlight Silver valymas yra lengvas ir nereikalaujantis daug laiko. Aparatas pats praneša apie visas reikalingas priežiūros procedūras, kurias paleisite vos kelių mygtukų paspaudimu.

6. Aparatas, kuris komunikuoja Tavo kalba

Tikriausiai daugeliui yra pažįstama situacija, kai nusiperki naują įrenginį ir po kelių dienų jame užsižiebia ikonėlė. Staiga turi išsitraukti instrukciją iš šiukšliadėžės ir perskaityti 33 puslapius, kad suprastum, ko gi nori Tavo prietaisas. Su JURA S8 Moonlight Silver galite tai pamiršti ‒ aparatas turi lietuvių ir visas populiariausias pasaulio kalbas bei spalvotą liečiamą TFT ekraną.

 

7. Šveicariškas preciziškumas

Turbūt esate girdėję pasakymą ‒ dirba kaip šveicariškas laikrodukas. Tai yra idealus JURA S8 Moonlight Silver apibūdinimas. Nusipirkęs šį modelį galėsi pamiršti apie serviso adresą, nes šis šveicarų gražuolis tarnaus ilgai ir nuobodžiai. JURA kelia itin aukštus standartus aparato detalėms ir jų surinkimui, o kiekvienas modelis yra ištestuojamas, prieš supakuojant į dėžę. Dėl šių priežasčių S8 Moonlight Silver pasižymi ne tik patvarumu, tačiau ir yra malonus liesti. Itin aukštos kokybės paviršiai lengvai valosi ir nepraranda savo prekinės išvaizdos ilgus metus.