coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Noriu kitokios kavos – austriškas kavos gėrimas

Noriu kitokios kavos – austriškas kavos gėrimas

Kalendorinis metų laikas – jau kitas, tačiau troškimas ieškoti ir išbandyti kuo įvairesnius kavos gėrimus niekur nedingo!

 

Šįkart labai toli nesižvalgėme ir apsistojome ties Austrija. Nors šis pilių ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių kraštas vidurio Europoje nėra kavos eksportuotojas, tačiau austrai kavą mėgsta išties nuoširdžiai. Austrų meilę kavai grindžia istorinis faktas apie Vienos kavos namus, atvertus dar 1638 metais, o šiandien dėl savo ilgamečių tradicijų žinomus kone visame pasaulyje. Kasdien austrai išgeria vidutiniškai nuo 2 iki 5 puodelių kavos.

 

Kol dar rudens vėjai neatginė itin atšiaurių orų, o saulutė dar vis karts nuo karto palepina mus, siūlome išmėginti saldų ir gardų austriškos kavos su vaniliniu padažu receptą.

 

Tai paprastas būdas pridėti šiek tiek švelnaus saldumo ir vanilės aromato į jūsų kasdieninę kavos puodelį, suteikiant jam austrų skonio akcentą.

Šis receptas gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta praturtinti kavos skonį nepernelyg daug žadindami jos natūralų skonį. Vanilinis padažas suteiks šiek tiek saldumo ir subtilaus vanilės skonio, tačiau nepermaskys paties kavos skonio.

 

Būtent tokios subtilios detalės padeda mums atrasti ir mėgautis skirtingų šalių kavų kultūra bei skoniais, o Austrijos kava su vaniliniu padažu – tik vienas iš daugelio būdų pabandyti kas nors naujo ir skanu!

 

Ingredientai (2 puodeliams):

* 50 ml espresso kavos
* 100 ml pieno
* 2 desertinių šaukštų saldaus vanilės padažo
* 1 a. š. malto cinamono
* vidutinio dydžio stiklinaičių (pateikimui)

 

Paruošimo eiga:

Paruoškite espresso kavą. Sumaišykite kavą su pienu, šį mišinį supilkite į stiklinaites. Į kiekvieną jų atsargiai įdėkite po desertinį šaukštą vanilinio padažo, gerai išmaišykite,, apiberkite maltu cinamonu ir… mėgaukitės!

 

“Coffee Loft” parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kavos, atkeliavusios iš skirtingų pasaulio kraštų – Pietų Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno pakrantės ir kitų. Čia galima ne tik įsigyti skirtingų rūšių kavos bei pupelių, atvežtų iš skirtingų valstybių, bet ir paskanauti profesionaliai paruoštų gėrimų bei taip savo kasdieniam kavos gėrimo ritualui suteikti naujų skonių ir atributų.