fbpx
coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

🎂 GIMTADIENIO NUOLAIDOS IKI -40%🔥

Noriu kitokios kavos – austriškas kavos gėrimas

Noriu kitokios kavos – austriškas kavos gėrimas

Kalendorinis metų laikas – jau kitas, tačiau troškimas ieškoti ir išbandyti kuo įvairesnius kavos gėrimus niekur nedingo!

 

Šįkart labai toli nesižvalgėme ir apsistojome ties… Austrija. Nors šis pilių ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių kraštas vidurio Europoje ir nėra kavos eksportuotojas, tačiau austrai kavą mėgsta išties nuoširdžiai. Austrų meilę kavai grindžia istorinis faktas apie Vienos kavos namai, atvertus dar 1638 m., o šiandien dėl savo ilgamečių tradicijų žinomus kone visame pasaulyje. Kasdien austras išgeria vidutiniškai nuo 2 iki 5 puodelių kavos.

 

Kol dar rudens vėjai neatginė itin atšiaurių orų, o saulutė dar vis karts nuo karto palepina mus, siūlome išmėginti saldų ir gardų austriškos kavos su vaniliniu padažu receptą.

 

Ingridientai (2 puodeliams):

* 50 ml espresso kavos
* 100 ml pieno
* 2 desertinių šaukštų saldaus vanilės padažo
* 1 a. š. malto cinamono
* vidutinio dydžio stiklinaičių (pateikimui)

 

Paruošimo eiga:

Paruoškite espresso kavą. Sumaišykite kavą su pienu, šį mišinį supilkite į stiklinaites. Į kiekvieną jų atsargiai įdėkite po desertinį šaukštą vanilinio padažo, gerai išmaišykite,, apiberkite maltu cinamonu ir… mėgaukitės!

 

“Coffee Loft” parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kavos, atkeliavusios iš skirtingų pasaulio kraštų – Pietų Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno pakrantės ir kitų. Čia galima ne tik įsigyti skirtingų rūšių kavos bei pupelių, atvežtų iš skirtingų valstybių, bet ir paskanauti profesionaliai paruoštų gėrimų bei taip savo kasdieniam kavos gėrimo ritualui suteikti naujų skonių ir atributų.