fbpx
coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

🎂 GIMTADIENIO NUOLAIDOS IKI -40%🔥

Noriu kitokios kavos – Rytietiškas kavos gėrimas

Noriu kitokios kavos – Rytietiškas kavos gėrimas

Mes nepaliaujame žvalgytis po platųjį pasaulį įvairesnių, o kartais – ir labai nustebinančių skonių kavos gėrimo ritualams!

 

Šįkart mūsų žvilgsniai nukrypo į nepažinta egzotika viliojančius Rytus. Šių kraštų gyventojai yra tikrai nemenkesni kavos mėgėjai ir gurmanai nei tropinių ar pietinių kraštų atstovai. Skirtingose Rytų valstybėse vienas gyventojas per dieną išgeria nuo 2 iki net 12 puodelių kavos! O jiems būdingi kavos ruošimo ritualai yra dėmesį prikaustanti pramoga užsienio turistams.

 

Savo ruožtu siūlome išbandyti šiek tiek pikantišką, tačiau ryškesniu skoniu itin viliojantį rytietišką kavos gėrimą. Nesudėtingas paruošti, tačiau kupinas skonių atradimų – toks šis kavos gėrimas iš Rytų.

 

Ingridientai (2 puodeliams):

* 30 ml espresso kavos
* 200 ml šalto pieno
* ledo kubelių
* 1 v.š. Chai arbatos mišinio
* nedidelių stiklinaičių (pateikimui)

 

Paruošimo eiga:

Paruoškite espresso kavą. Į didesnį indą supilkite paruoštą kavą, šaltą pieną bei “Chai” arbatos mišinį ir gerai viską išmaišykite / išplakite. Ledukus suberkite į stiklinaites, supilkite kavos, pieno bei “Chai” mišinį ir… mėgaukitės!

 

“Coffee Loft” parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kavos, atkeliavusios iš skirtingų pasaulio kraštų – Pietų Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno pakrantės ir kitų. Čia galima ne tik įsigyti skirtingų rūšių kavos bei pupelių, atvežtų iš skirtingų valstybių, bet ir paskanauti profesionaliai paruoštų gėrimų bei taip savo kasdieniam kavos gėrimo ritualui suteikti naujų skonių ir atributų.