coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Susipažinimas su kavos prekių ženklais: NIVONA kavos aparatai

Susipažinimas su kavos prekių ženklais: NIVONA

NIVONA - patikima vokiška kokybė

Tęsdami susipažinimo su prekės ženklais temą, pristatome Jums NIVONA. NIVONA – taip vadinamas 13 metų gyvuojantis prekės ženklas, gimęs Vokietijoje. Tai ženklas, kvepiantis puikios kokybės kava, gaminama aukštos klasės kavos aparatų, išsiskiriantis patogumu bei ilgaamžiškumu. Patrauklus, išskirtinis dizainas, lengvai perprantamas valdymas ir paprastas valymas – tai dar keletas teigiamų bruožų, apibūdinančių prekės ženklą.

 

NIVONA istorija prasidėjo kai 2005 m. trys vokiečiai: Peter Wildner, Thomas Meier ir Hans Errmann dirbo vienoje įmonėje Nurembergo mieste, o neapsikentę to, kad tikrai kokybiški kavos aparatai buvo gaminami tik Italijoje ir Šveicarijoje, nutarė tai pakeisti ir kavos entuziastus supažindino su Vokietija. Taip pastaroji šalis tapo žinoma kaip vieno populiariausių kavos gaminimo prietaisus kuriančio prekės ženklo gimtinė. Nuo pat įmonės atsiradimo didelis dėmesys buvo skiriamas produkcijos kokybei, todėl ši nuolat gerėjo, tobulėjo kol šiuo metu gali pasigirti jai būdingu ypatingu modernumu ir funkcionalumu.

 

NIVONA kavos entuziastų komanda – tai meile kavai gyvenantys žmonės, inžinieriai ir išradėjai. Jų tikslas: sukurti tokius kavos aparatus, kurie gamintų ypatingai skanią kavą tarsi ji būtų paruošta baristo. Kadangi su „Aroma Balance System“ gerokai priartėta prie įmonės tikslo pasiekimo, ši funkcija dar vadinama „Barista in a box“ (liet. „Baristas dėžėje“). NIVONA kavos aparatai taip pat turi ir paprastai valdomą kapučinatorių (pieno plakiklį), pavadintą „Easy Spumatore“ (liet. „paprastas plakimas“ nuo ital. „spumato“ – plakti).

Nivona kavos aparatų funkcionalumas

NIVONA kavos aparatai pasižymi funkcionalumu arba plačiu atliekamų funkcijų spektru, leidžiančiu patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo lūkesčius ir išsiskirti rinkoje. NIVONA didelį dėmesį skiria vartotojams, o tai įrodo galimybė patiems nustatyti būsimo gėrimo temperatūrą, stiprumą, aromato intensyvumą. Galiausiai, radus tai, kas džiugina labiausiai, galima užprogramuoti šį individualų pačių sukurtą receptą.

 

NIVONA prietaisus sudaro keturių serijų automatiniai kavos aparatai. Visi jie vadinami NIVONA CafeRomatica (NICR) kartu su prietaiso numeriu. Pradiniai skaičiai 5, 6, 7, 8 ir 10 ir yra serijos numeriai, tačiau egzistuoja tik vienas prasidedantis numeriu 10 – „CafeRomatica 1030“. Jis priskirtinas profesionalesniems kavos aparatams, pasižymi moderniausiomis technologijomis bei yra didesnis, talpesnis už kitus modelius. Taisyklė paprasta: kuo didesnis numeris – tuo galingesnis, modernesnis, tai yra, daugiau funkcijų atliekantis kavos aparatas.

Kava – lyg paruošta baristo su NIVONA sistema „Barista in a box“

NIVONA - platus kavos aparatų pasirinkimas

Taip pat svarbi jau minėta NIVONA „Aroma Balance System“, leidžanti mėgautis trimis aromatingumo profiliais ir „Aromatica System“, užtikrinanti, kad iš Jūsų kavos pupelių bus išspausta visa, kas geriausia. Aromatinės medžiagos, lipidai, karčiosios sudėtinės medžiagos, rūgštys ir mineralai išgaunami pasitelkus vandenį ir slėgį. Šioje vietoje svarbiausias momentas – rasti puikų balansą, kad išgautume ištobulintą skonį. NIVONA inžinierių pasiekimas, užtikrinantis, kad kiekvienas ras savo megstamą kavą ir yra „Aroma Balance System“, turintis tris aromatingumo profilius: dinaminį, pastovų ir intensyvų. Dinaminis – rūgštokas, lengvai vaisinis ir malonus skonis. Pastovus – sodrus, pikantiškas su lengvai jaučiama kartumo nata. Intensyvus – stiprus, ryškus su aiškiai pastebimu kartumu. Kava ruošiama skirtingu slėgiu, pralaidumo greičiu bei karšto sulaikymo trukme šviežiai sumaltoje kavoje.

 

Anksčiau pristatyti JURA prekės ženklo kavos aparatai gali būti valdomi programėle „JURA Coffee App for Smartphone“. Svarbu pastebėti, kad JURA nėra vienintelė, pristačiusi tokią naujovę. NIVONA kavos aparatai gali būti lengvai valdomi programėle „NIVONA-App“, kuri su Jūsų kavos aparatu sujungiama integruoto „Bluetooth“ pagalba.

 

Žinoma, NIVONA prekiauja ne vien kavos aparatais, bet ir daugybe jų priedų, tokių kaip: pieno termosais, jų šaldytuvais, vandens filtrais, kavamalėmis, priežiūros priemonėmis, reikalingomis prietaisų valymui ir kt. Ypatingai patvari plieninė NIVONA kavamalė „CafeGrano“ leidžia mėgautis šviežiai malta kava, lengvai pasirenkant malimo rupumą. Pieno šaldytuvas „NIVONA Cooler“ palaiko idealią pieno temperatūrą taip užtikrindamas, kad pienas visada būtų vėsus ir pasiruošęs papuošti jūsų kavą tobula puta. Pieno termosas „NICT 500“ taip pat išlaiko pieną šviežią ir šaltą ilgesnį laiką.

Populiariausi Nivona kavos aparatai