coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Susipažinimas su kavos prekių ženklais: JURA kavos aparatai

Susipažinimas su kavos prekių ženklais: JURA

Nuo šiol „Coffee Loft“ blog‘e rasite naują skiltį. Savo klientus, sekėjus, draugus, skaitytojus ir kitus kavos mėgėjus mes supažindinsime su pasaulio prekių ženklais, mylinčiais kavą ne mažiau nei Jūs ir mes! Kartais tai bus ženklai, pelnę pasaulinį pripažinimą. Kartais – nauji ir tik besibraunantys į įdomų, nenuspėjamą ir gardų kavos pasaulį.

Nusprendėme, kad pirmasis įrašas apie kavos prekių ženklus turėtų būti ne bet koks. Todėl pradėsime su trenksmu – nuo kavos mylėtojams visame pasaulyje pažįstamo buitinių prietaisų gamintojo JURA.

JURA yra 1931 m. įkurta kompanija, kavos mylėtojų širdis užkariavusi XX a. 9 dešimtmetyje, kai pristatė pirmąjį  pasaulyje automatinį espresso kavos aparatą. Kaip ir reikėjo tikėtis, šis išradimas sulaukė didelės sėkmės ir JURA susikoncentravo ties kavos aparatų gamyba. Šiandien JURA yra viena iš automatinių kavos aparatų gamybos lyderių ir šios rinkos novatorė.

Šveicariški kavos aparatai JURA išsiskiria geriausios kokybės kavos rezultatu, valdymo paprastumu ir elegantišku dizainu, kurį patvirtina daugybė dizaino apdovanojimų visame pasaulyje. JURA kavos aparatus kuria 70 kavai atsidavusių inžinierių, kurių tikslas – pasiekti tobulą šviežiai maltos kavos rezultatą vienu mygtuko paspaudimu.

JURA Kavos aparatai

Įrodydami, kad apie kavą žino viską, JURA 2006 metais Šveicarijoje atidarė kavos muziejų – JURA prekės ženklo namus „JURAworld of Coffee“ (liet. „JURA kavos pasaulis“). 2007-aisiais pradėjo gaminti ir JURA prekės ženklo kavą, kurios dabar egzistuoja 6 rūšys.

Šiandien ekspertų kavos aparatų rinkos lydere vadinama įmonė teigia pasiekusi naują etapą kavos aparatų gamyboje – sukūrė pulsinės ekstrakcijos technologiją (Pulse Extraction Process arba P.E.P.®). Joje naudojamas vandens srauto kontrolės mechanizmas prailgina vandens ir kavos sąlyčio laiką, o tai leidžia pagaminti ryškesnio skonio ir aromato kavą bei išgauti turtingą kreminę putą.

O kaip veikia P.E.P. technologija, JURA specialistų vadinama revoliucine? Pirmiausia, maltos kavos porcija sudrėkinama nedideliu karšto vandens kiekiu. Kava pradeda rasoti, o po kelių akimirkų ant jos impulsais pradedamas lieti karštas vanduo, išlaisvinantis kavos skonį ir aromatą.

Gaminant kavą daugeliu kitų kavos aparatų išgauti tobulą kavos skonį ir vaizdą yra sudėtingiau, ypač jei kavos gėrimai gaminami su nedideliu vandens kiekiu (pavyzdžiui, jei gaminamas espresso arba ristretto). Impulsais sąveikaujant vandeniui ir kavai išgaunamas charakteringesnis skonis, kvapas ir gražesnė puta. Būtent dėl to JURA su  P.E.P. technologija pagamina įsimintiną  espresso.
Espresso kava
Kavos su pienu mėgėjų P.E.P. technologija galėjo neįtikinti, kad JURA apie kavą žino daugiau, nei daugelis kitų kavos aparatų gamintojų. Visgi tai padarys inovatyvi pieno paruošimo technologija, įdiegta kavą su pienu ruošiančiuose kavos aparatuose. Ji leidžia pagaminti tvirtą ir viliojančią pieno putą. Daugelis kavos aparatų JURA geba gaminti tokius kavos gėrimus kaip flat white, cappuccino, latte macchiato, espresso macchiato. Visiškai automatiškai! Be to, JURA kavos aparatai patys „paprašo“ pieno sistemos valymo, kuris taip pat yra automatizuotas, sterilus ir laaaaabai paprastas.
Latte macchiato kava
JURA prisitaiko ir prie naujausių technologijų. Kavos aparatas su filtro kasete sujungtas RDIF technologija, kuri leidžia JURA kavos aparatui automatiškai atpažinti prie jo prijungtą filtrą bei pačiam pasirinkti reikiamus nustatymus. Įsivaizduokite – įsigiję kavos aparatą neturite skaityti instrukcijos ir žingsnis po žingsnio sekti filtro kasetės nustatymų. Kavos aparatas viską padarys pats, o Jums teliks mėgautis kava! Kita naujovė yra mobilioji JURA programėlė. Būtent – mobilioji programėlė! Atsisiuntę „JURA Coffee App for Smartphone“ (liet. „JURA kavos programėlė išmaniajam telefonui“) galite kurti savo mėgstamus kavos gėrimus ir nusiųsti užklausą kavos aparatui, kuris tuojau pat pradės juos gaminti.
JURA kavos programėlė išmaniajam telefonui

JURA gamina ne tik kavos aparatus, bet ir jų priedus. Pieno šaldytuvai, plaktuvai puodelių šildytuvai, indai – visa tai kuriama kavos mylėtojams. Ir čia nepamirštamas pagrindinis JURA tikslas – tobulas kavos rezultatas paprasčiausiu būdu. Pieno šaldytuvai gali būti sujungiami su JURA aparatu bevielio ryšio pagalba ir nuolat palaiko tinkamiausią temperatūrą kavos su pienu gėrimams. Pieno plaktuvai vieno mygtuko paspaudimu gamina „aksominę“ putą, su kuria galima paruošti bet kurį mėgstamą kavos gėrimą su pienu. Puodelių šildytuvai gali būti užprogramuoti įsijungti ir išsijungti tam tikru laiku – tuomet, kai dažniausiai geriama kava. Kavos iš šilto kavos puodelio skonis atsiskleidžia pilnai, ji iškart neatvėsta. Na, o JURA gaminami puodeliai ir šaukšteliai yra tobulai pritaikyti įvairiausiems kavos gėrimams. O be to – JURA produktų dizainas yra išskirtinis ir tiesiog nepriekaištingas!

Pieno putų plaktuvas JURA