🤩 -30% NUOLAIDA visai Coffee Cruise kavai! 👉

Apie Drink Me CHAI LATTE Parašykite komentarą

Šiandien norime jus supažindinti su gėrimu, kuris Indijoje buvo ruošiamas jau prieš 5000 metų! Tai prieskoniais pagardinta arbata su pienu. Chai latte yra tinkamas pasirinkimas visiems, ribojantiems kofeino kiekį.

Greitai paruošiamas gėrimas Drink Me Chai gaminamas iš natūralių ir autentiškų prieskonių, atsivežtų tiesiai iš Indijos. Idėja pradėti šį verslą kilo britei Amandai Hamilton, kuri, lankydamasi Indijoje, paragavo ten populiarios arbatos su prieskoniais ir, kaip pati apibūdina, patyrė „meilę iš pirmo gurkšnio“. Prekiaudama Drink Me Chai savo vagonėlyje geležinkelio stotyse ji netruko sulaukti susidomėjimo. Greit britė užmezgė prekybinius ryšius su vienu didžiausiu Didžiosios Britanijos prekybos centrų „Tesco“, taip įsitvirtindama rinkoje. Dabar Drink Me Chai prekės ženklo produkcijos galima rasti jau daugiau nei 20 šalių.

Įvairiais skoniais pagardintas gėrimas ras kelią net į išrankiausio pirkėjo širdį. Coffee LOFT rasite Drink Me Chai gėrimų su žaliąja arbata, mangais, vanile, prieskoniais, šokoladu ar mėtomis, tad  kiekvienas ras išsirinks sau labiausiai patinkantį.

Chai latte su įvairiais prieskoniais puikiai tiks nebijantiems iššūkių, mėgstantiems stiprų ir išraiškingą skonį.