coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Apie Drink Me CHAI LATTE

Apie Drink Me CHAI LATTE

Šiandien norime pristatyti gėrimą, turintį senovinę istoriją ir nepaprastą skonį – tai chai latte. Šis gėrimas turi savo šaknis Indijoje, kur jis buvo ruošiamas jau prieš 5000 metų. Chai latte yra unikali derinys tarp stiprios arbatos ir švelnaus pieno, papildytas įvairiais prieskoniais, tokiais kaip cinamonas, gvazdikėliai, imbieras ir juodasis pipiras. Šie prieskoniai suteikia gėrimui turtingą, šilkinį skonį, kuris yra tuo labiau patrauklus šaltoms arbatos gėrėjams.

 

Viena iš chai latte pranašumų yra tai, kad jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti kofeino suvartojimą, bet nenori aukoti skonio patirties. Tai puiki alternatyva kavai, kuri turi mažiau kofeino, bet suteikia tas pačias aromatines ir gomurį maloniančias savybes. Be to, šis gėrimas dažnai siūlomas ir kaip alternatyva žaliosios arbatos, turinčios teigiamą poveikį sveikatai.

Chai Latte tampa vis populiaresnis

Chai latte taip pat tampa vis populiaresnis pasirinkimas kavos parduotuvėse ir kavinėse visame pasaulyje, kur jis dažnai pasižymi įvairiais skonio deriniais ir prisitaikymais prie skirtingų skonių preferencijų. Be to, šis gėrimas puikiai tinka tiek šaltam, tiek šiltam metų laikui, todėl jį galima mėgautis bet kuriuo metu. Su savo įdomiu istoriniu atžvilgiu ir turtingu skoniu, chai latte tikrai vertas išbandymo tiems, kurie mėgsta atrasti naujus ir skanius gėrimus.  
Greitai paruošiamas gėrimas Drink Me Chai gaminamas iš natūralių ir autentiškų prieskonių, atsivežtų tiesiai iš Indijos. Idėja pradėti šį verslą kilo britei Amandai Hamilton, kuri, lankydamasi Indijoje, paragavo ten populiarios arbatos su prieskoniais ir, kaip pati apibūdina, patyrė „meilę iš pirmo gurkšnio“. Prekiaudama Drink Me Chai savo vagonėlyje geležinkelio stotyse ji netruko sulaukti susidomėjimo. Greit britė užmezgė prekybinius ryšius su vienu didžiausiu Didžiosios Britanijos prekybos centrų „Tesco“, taip įsitvirtindama rinkoje. Dabar Drink Me Chai prekės ženklo produkcijos galima rasti jau daugiau nei 20 šalių.
Įvairiais skoniais pagardintas gėrimas ras kelią net į išrankiausio pirkėjo širdį. Coffee LOFT rasite Drink Me Chai gėrimų su žaliąja arbata, mangais, vanile, prieskoniais, šokoladu ar mėtomis, tad  kiekvienas ras išsirinks sau labiausiai patinkantį. Chai latte su įvairiais prieskoniais puikiai tiks nebijantiems iššūkių, mėgstantiems stiprų ir išraiškingą skonį.
  • Tuo tarpu vanile kvepiantis Drink Me Chai gėrimas sužavės švelnesnio skonio ieškotojus.
  • Saldžioji mangų skonio Drink Me Chai latte atgaivins ir nustebins nebandytu skonių deriniu.
  • Šokolado gėrimas Drink Me Chai pakels nuotaiką ir padės atitrūkti nuo rūpesčių.
  • Gaivinančio mėtų skonio Drink Me Chai nuramins ir padės susikaupti.
  • Na, ožaliosios arbatos Drink Me Chai gėrimo puodelis pagerins savijautą.

Perkamiausi Chai Latte