coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Noriu kitokios kavos – latviškas kavos gėrimas

Noriu kitokios kavos – latviškas kavos gėrimas

Metai jau atkeliavo nauji, tačiau siekis išmėginti vis naujesnius ir dar neišragautus kavos gėrimus niekur neiškeliavo!

Naujais metais žvilgsnį kreipiame ne taip ir toli – į kaimynus latvius!

Remiantis statistika, Latvija yra daugiausiai kavos išgerianti Pabaltijo valstybė, aplenkianti ir Estiją, ir mus, lietuvius. Trys ketvirtadaliai latvių kasdien geria bent 2-3 puodelius kavos. Dažnas latvis renkasi “tradiciškai” puodelyje užplikytą maltos kavos gėrimą be pieno ar grietinėlės.

Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad latviai nemėgsta skanauti ir profesionalių baristų ruošiamos kava – sostinėje Rygoje galima rasti ne vieną kokybiška kava ir jaukiu interjeru pasipuikuoti galinčią kavinę. Lankydamiesi didžiausiame Latvijos mieste, būtinai apsilankykite “Innocent Cafe”, “V.Kuze”, “MiiT Coffee”, “Rocket Bean Roastery” kavinėse.

Kavos mylėtojai latviai turi ir kavos gėrimų receptų. Šįkart siūlome prisiminti rudens aromatus bei išmėginti kavos gėrimą su… lazdyno riešutų kremu.

Ingridientai (2 stiklinaitėms):
*200 ml vid. stiprumo kavos
*2 a.š. lazdyno riešutų kremo
*žiupsnis šokolado drožlių (papuošimui)
*Stiklinaičių (pateikimui)

Kavos aparatu JURA iš Coffee Cruise India kavos pupelių paruoškite 200 ml vidutinio stiprumo kavos. Ją supilstykite į stiklinaites. Kiekvienoje stiklinaitėje lėtai išmaištykite po a.š. lazdyno riešutų kremo – leiskite susidraugauti kavos ir riešutų aromatams. Ant viršaus berkite šokolado drožlių ir… mėgaukitės!

“Coffee Loft” parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kavos, atkeliavusios iš skirtingų pasaulio kraštų – Pietų Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno pakrantės ir kitų. Čia galima ne tik įsigyti skirtingų rūšių kavos bei pupelių, atvežtų iš skirtingų valstybių, bet ir paskanauti profesionaliai paruoštų gėrimų bei taip savo kasdieniam kavos gėrimo ritualui suteikti naujų skonių ir atributų.