fbpx
coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

🎂 GIMTADIENIO NUOLAIDOS IKI -40%🔥

Kaip nukalkinti kavos aparatą?

Kaip nukalkinti kavos aparatą?

Kavos aparato nukalkinimas, gali pasirodyti nelengva užduotimi, norint tinkamai jį prižiūrėti ir džiaugtis tobulo skonio kava. Išties – tai nėra taip sudėtinga, svarbiausia – tinkamos nukalkinimo priemonės ir nurodymų laikymasis!

Tai padarysite tik naudodami specialias nukalkinimui ir valymui skirtas priemones. Jokiu būdu nenaudokite ne kavos aparatams skirtų priemonių nes tai gali stipriai paveikti visą kavos aparato sistemą ir įtakoti gaminamos kavos skonį.
Naudojant specialiai kavos aparatui skirtą valymo priemonę, kuri gali būti miltelių, skysčio ar tablečių pavidalu, Jums reikia atlikti tokius žingsnius:

  1. Išjungus kavos aparatą išimti jo vandens rezervuarą, pripildyti kambario temperatūros vandens iki instrukcijoje nurodyto kiekio
  2. Supilti nukalkinimo priemonę, ją ištirpinti. Tai padarius vandens rezervuaras įstatomas atgal į jam skirtą vietą.
  3. Toliau viskas atliekama individualiai pagal kavos aparato instrukciją: automatinio kavos aparato atveju įjungiamos ir išjungiamos tam tikros valymo programos, pakeičiamas ar pašalinamas panaudotas vanduo ir t.t. Trumpai tariant, aparatas daugiau ar mažiau viską padaro pats.

Jei aparatas ne automatinis, paprastai viskas vyksta tokiu būdu:

  • Vandens rezervuare esančiame vandenyje ištirpinama speciali valymo priemonė.
  • Perleisti vandenį kavos gaminimui, tik nenaudojant kavos.
  • Taip vienas po kito vis paleidinėjamas “puodelis kavos”, palaukiama apie 10-15min., o visą darbą atlieka nukalkinimo priemonė.
  • Pasibaigus vandeniui, rezervuarą pripildykite švariu vandeniu ir dar porą kartų “praplaukite” aparatą, kad visa priemonė gražiai pranyktų iš gaminimo sistemos.

Pusiau automatinis kavos aparatas Rancilio Silvia