coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Noriu kitokios kavos – Carajillo

Noriu kitokios kavos – Carajillo

Plikyta rankiniu būdu juoda, šviežiai paruošta puškuojančio kavos aparato su pienu ir kitokia. Jeigu kasdien geriama kava kiek pabodo, atsisakyti šio malonumo tikrai neverta. Tereikia tik į savo kasdieną įtraukti daugiau kavos paruošimo receptų!

Šiandien mūsų akiratyje – viena reikšmingiausių kavos eksporto žemėlapio vietų, Kolumbija. Nuolat šurmuliuojanti, gyvybinga, spalvota ir laimingomis žmonių šypsenomis užburianti Pietų Amerikos valstybė yra trečia pagal užauginamų kavos pupelių skaičių pasaulyje. Visiems puikiai žinoma ir kolumbiečių aistra kavos ruošimui, degustavimui ir mėgavimąsis aukščiausios klasės kavamedžio pupelių gėrimu.

O mes savo ruožtu siūlome išbandyti iš Ispanijos į Kolumbiją itin sėkmingai emigravusį ir tradiciniu vietiniu gėrimu tapusį Carajillo kavos gėrimą. Dažniausiai mažose stiklinaitėse patiekiamas kavos gėrimas skirtas mėgautis lėtai ir pasižymi stipriu bei aromatingu poskoniu. Tiesa, rekomenduojame jį gamintis jau po darbo dienos ar savaitgalį, mat Carajillo sudėtyje yra alkoholio 😉

Ingridientai (4-6 puodeliams):

* 3 puodeliai šviežiai maltos ir užplikytos Kolumbietiškos arabikos kavos

* cukraus (pagal skonį)

* Kolumbietiško romo (pagal norimą stiprumą)

Paruošimo eiga:

Pasiruoškite nedideles taureles ar stiklinius puodelius, į kuriuos ruošite Carajilllo

Cukrų suberkite į plačią lėkštę. Indų, kuriuose ruošite kavą, kraštus pamerkite į jau išvirtą juodą kavą, o po to pamerkite į cukrų, kad kraštai gražiai apliptų cukraus kristalais

Ant cukrumi aplipdytus indelius įpilkite norimą kiekį kolumbietiško romo. Ant jo nedidele srovele supilkite kavą.

Skanaus!

“Coffee Loft” parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kavos, atkeliavusios iš skirtingų pasaulio kraštų – Pietų Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno pakrantės ir kitų. Čia galima ne tik įsigyti skirtingų rūšių kavos bei pupelių, atvežtų iš skirtingų valstybių, bet ir paskanauti profesionaliai paruoštų gėrimų bei taip savo kasdieniam kavos gėrimo ritualui suteikti naujų skonių ir atributų.