fbpx
coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

🎂 GIMTADIENIO NUOLAIDOS IKI -40%🔥

Susipažinimas su kavos aparatų prekių ženklais: De’Longhi

Susipažinimas su kavos aparatų prekių ženklais: De’Longhi

Tobulas itališkas skonis – jūsų namuose.

Būtent taip galėtume apibūdinti De‘Longhi kavos gaminimo aparatus, kurie palieka neišdildomą ispūdį kiekvienam.

 

De‘Longhi istorija prasidėjo 1902 m., kai De’Longhi šeima įkūrė mažą pramoninių detalių gamybos cechą nedideliame Italijos miestelyje – Trevise. Bėgant metams Giuseppe De’Longhi ir Fabio De’Longhi praplėtė savo produkcijos asortimentą ir sukūrė tai, ką italai vadina il miglior caffe (geriausia kava). 

 

Itališka kava garsėja visame pasaulyje savo kokybe, neapsakomu aromatingumu ir be galo ištobulinta gaminimo technika. Populiariausias gėrimas – espresso. Šioje kavoje įprastai yra naudojama apie 7 gramus maltos kavos, kuri užtikrina, jog energijos pakaks bent pusei dienos. Būtent todėl italai dažniausiai šią kavą geria ryte, o antrąjį puodelį į rankas pasiima popiet. Itališkai kavai svarbu ne tik naudojamos pupelės, jų skrudinimo būdas, bet ir gaminimo technika. 

2020 metais nepriklausomų tyrimų institutas išskyrė De‘Longhi kaip geriausią espresso kavos aparatų gamintoją net 46 šalyse!

 

Kuriant De‘Longhi kavos gaminimo aparatus buvo konsultuotasi su geriausiais kavos gaminimo meistrais, kurie kartu sukūrė tikrą itališką skonį perteikiančią kavos gaminimo technologiją. Dabar mėgautis tikra, kokybiška kava galima neišėjus iš namų – De‘Longhi kavos gaminimo aparatai paliks įspūdį net ir didžiausiems kavos kritikams. Nesvarbu, ar esi stiprios kavos, ar švelnios latte fanas – jų sukurta pieno plakimo „LatteCrema“ sistema, išskirtinė De‘Longhi technologija, nustebins savo kokybe, aromatingumu bei švelnia pieno puta, kuri privers nusišypsoti išgėrus patį pirmą kavos gurkšnį.

 

Savo asortimente De‘Longhi gali pasiūlyti pilnai automatinius, pusiau automatinius ir net kapsulinius aparatus. Unikalus dizainas tiks kiekvieno kavos mėgėjo namams – šis prekės ženklas gali pasiūlyti modernius, savo išvaizda stebinančius aparatus bei stilingus, spalvingus modelius. De‘Longhi turi 4 populiariausias kavos gaminimo aparatų linijas – „PrimaDonna“, „Dinamica“, „Dedica“ bei „Magnifica S“. Apie kiekvieną jų papasakosime plačiau atskirai.

„Magnifica“

Ši linija pasižymi geriausiu kavos plikimo slėgiu (15 barų), kuris sukurs nuostabią kavą, o jos aromatas pasklis visuose namuose. Pieno plakimo sistema „LatteCrema“ sukurs švelnią pieno putą, o 13 malimo rupumo laipsnių gaminama kava perteiks tikrąjį itališkos kavos skonį.

 

„Dinamica“

Ši linija išsiskiria savo kavos rupumo reguliavimu bei plačiu juodos bei kavos su pienu receptais. Kaip ir „PrimaDonna“ linija, šie modeliai turi spalvotą jutiklinį 3,5” ekraną, „Bluetooth“ programą „Coffee Link“ (Dinamica Plus modelis) bei nuostabią pieno plakimo sistemą „LatteCrema“.

 

„PrimaDonna“

Tai modernios išvaizdos kavos gaminimo aparatų linija, pasižyminti savo inovatyvumu, stilingumu bei, žinoma, tikros itališkos kavos skoniu.

Spalvotas jutiklinis ekranas, „Bluetooth“ programa „Coffee Link“ bei specializuoti vartotojų profiliai suteikia galimybę išsirinkti mėgstamiausią kavą iš daugybės galimų receptų. Paprastas valdymas leidžia lengvai paruošti itališką kavą tiek sau, tiek savo draugams, jų pasirinkimus išsaugodamas skirtinguose, net vartotojo ir vieno svečio profiliuose (PrimaDonna Class modelis).

 

„Dedica“

Tai itin stilingų ir grakščių (vos 15 cm pločio!) pusiau automatinių kavos aparatų linija! De‘Longhi gali pasiūlyti net 4 galimų spalvų variantus – sidabrinis, raudonas, baltas ir juodas. 

Šiuo kavos aparatu galėsite pasigaminti ne tik juodą ir Espresso kavas, bet ir Latte Macchiato, Caffe Latte ar kitas pieniškas kavas, į pagalbą pasitelkiant rankinį kapučinatorių.

 

Be kavos aparatų, De‘Longhi gali pasiūlyti net skirtingas kavamales „KG“priežiūros priemones (vandens filtrą, pieno indo valiklį), kavai skirtas stiklines bei daugelį kitų prekių, tad kavos gaminimo procesu bus pasirūpinta visu 100%.

Jei svarstote įsigyti De’Longhi kavos aparatą, Coffee LOFT specialistai gali Jums suteikti profesionalią konsultaciją visiškai NEMOKAMAI ir padėti išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį variantą! Apžiūrėti visus De’Longhi kavos aparatus galite ČIA👇