coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Kavos horoskopas

NAUJIENA

KAVA PAGAL
ZODIAKĄ

Pasirinkite savo zodiako ženklą

Atsiskaityk
atsiimant
Kokybės
garantija
Nemokama
konsultacija
Nemokamas pristatymas nuo 39€

Avino ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

avinas20

Avino energingas ir drąsus charakteris puikiai dera su Coffee Cruise MAESTRO. Tai turtingo ir pilno skonio kava, turinti stiprų ir išraiškingą šokolado aromatą.

 

Ši kava suteikia Avinui energijos, reikalingos jo greitam gyvenimo tempui palaikyti. Melasos saldumas ir riešutų poskoniai įkvėps pasinerti į naujus iššūkius bei palaikys motyvaciją ir budrumą visą dieną.

Jaučio ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

jautis20

Jaučiai mėgsta komfortą ir prabangą. Sweet Brazil pasižymi tvirtu ir subalansuotu skoniu, kas puikiai atspindi Jaučio charakterį ir tinka jo jaukiam gyvenimo būdui.

 

Turtingos saldaus šokolado bei riešutų natos kavoje, suteikia raminantį ir prabangų pojūtį. Kava padeda Jaučiams atsipalaiduoti, skirti laiko sau ir mėgautis ramybės akimirkomis.

Dvynio ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

dvyniai20

Dvyniai – tai įvairiapusės ir smalsios asmenybės, todėl jiems tobulai tiks Papua New Guinea kava su obuolių vyno natomis. 

 

Neeilinė kavos skonių paletė taps Dvynių įkvėpimo šaltiniu. Ji švelni, tačiau charizmatiška, kaip ir patys Dvyniai. Kava suteiks jėgų, reikalingų palaikyti dinamišką gyvenimo būdą bei paskatins pasinerti į naujas ir įdomias patirtis.

Vėžio ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

vezys20

 Jautriems ir rūpestingiems Vėžiams labiausiai tinka švelni, subalansuoto skonio Santos kava.  


Komfortą iš jaukumą mėgstantiems Vėžio ženklams tai bus tobulas gėrimas šiltais vasaros vakarais, kai norėsis praleisti daugiau laiko su artimaisiais, žiūrint į žvaigždėtą dangų.  

Liūto ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

liutas20

Charizmatiškiems Liūtams tobulai tinka Coffee Cruise OSTRO kava su šokolado ir riešutų natomis.


Ši kava suteikia jėgų ir sustiprina Liūto natūralų žavesį. Kupini energijos Liūtai patraukia visų dėmesį ir spinduliuoja pasitikėjimu savimi, kas dažnai užmezga naujas pažintis.

Mergelės ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

mergele20

Mergelės yra kruopščios ir apgalvotos. Joms puikiai gėlių ir citrusų natomis pasižyminti Peru kava. Dėl savo švelnaus ir subtilaus skonio, puikiai atitinka Mergelių charakterį ir dėmesingumą detalėms.

 

Rafinuotas kavos skonis, padeda Mergelėms išlaikyti ramybę ir susikaupimą, kuris taip reikalingas jų intensyvioje dienotvarkėje.

Svarstyklės
ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

svarstykles20

Pusiausvyros ir harmonijos siekiantiems Svarstyklių ženklams labiausiai tinka Colombia. Ši kava pasižymi subalansuotu skoniu su lengva uogų rūgštele.

 

Harmoningas kavos skonis suteikia svarstyklėms ramybės pojūtį, o vaisiški poskoniais sužadina veržlumą ir norą išbandyti naujas patirtis ir veiklas.

Skorpiono
ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

skorpionas20

Skorpionai yra intensyvūs ir aistringi. Jiems labiausiai tinka aštriais ir tvirtais poskoniais pasižyminti India kava.

 

Ji sukuria galingą ir įtraukiančią skonio patirtį, kuri puikiai atitinka Skorpiono ženklų santūrų charakterį ir emocinį gilumą. Kava tobulai tiks norint užmegzti gilų pokalbį su draugais ar artimaisiais.  

Šaulio ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

saulys20

Šaulių optimistiškas charakteris ir veržlumas tobulai dera su išskirtine Panama kava. Ji pasižymi ryškiu, subalansuotu skoniu su gaivia vyšnių rūgštele.

 

Dienomis, kai truks entuziazmo, ši kava Šaulio ženklams taps įkvėpimo šaltiniu. Išraiškingas skonis garantuotai sužadins meilę nuotykiams ir spontaniškoms kelionėms.

Ožiaragio
ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

oziaragis20

Ožiaragiai yra disciplinuoti ir praktiški, dėl to jiems idealiai tinka Nicaragua kava. Ji itin ryškaus skonio ir stipraus poveikio – kone stipriausia iš Coffee Cruise kavų asortimento.

 

Kava padeda Ožiaragio ženklams palaikyti reikiamą energijos kiekį siekiant užsibrėžtų tikslų.  O vaisiškas poskonis visuomet suteiks reikiamo budrumo ir motyvacijos eiti pirmyn. 

Vandenio
ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

vandenis20

Vandeniai yra novatoriški ir unikalūs, todėl jiems labiausiai tinka gerti Tanzania kavą. Ji pasižymi ryškiu vaisių profiliu, kas suteikia kavai sodrų ir gaivų skonį.

 

Ši kava stimuliuoja Vandenio kūrybišką dvasią ir suteikia energijos naujų idėjų bei tikslų siekimui. Gaivus kavos skonis puikiai tiks trumpai pertraukai prieš naujų idėjų įgyvendinimą. 

Žuvies
ženklui

-20% NUOLAIDOS KODAS

zuvys20

Žuvys yra svajingos ir meniškos. Ethiopia kava, su švelniu mėlynių poskoniu ir vaisiška rūgštele tobulai tinka Žuvų gaivališkam būdui. 

 

Ši kava sustiprina Žuvų vaizduotę ir kūrybinę dvasią, suteikdama energijos ir įkvėpimo naujų idėjų kūrimui.  Tai pats geriausias palydovas kiekvienoje kūrybinėje kelionėje.