coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Lojalių klientų grupės nariams 👉-40% nuolaida kavai

Coffee Cruise Panama kava

PANAMA kava

Riboto leidimo

Jau seniai svajojome apie kavos pupeles iš žavingosios Panamos, ir pagaliau jomis galime pasidalinti su Jumis! Tiesa, jos kiekis kol kas LABAI RIBOTAS, kadangi jos atsivežėme tik pabandymui (vos vieną maišą). Tad jei nori būti vienas iš laimingųjų, ragaujančių šią ypatingą kavą ‒ nieko nelauk ir griebk, kol dar turime!

PANAMA kavos kilmė

Mūsų kava atkeliauja iš vieno seniausių kavos ūkių Panamoje – “Lerida Estate”, sukaupusio daugiau nei šimtmečio žinias apie kavą. 

Ji auginama Boquete slėnyje, nuostabiame gamtos draustinyje, vulkaninio Baru ugnikalnio (aukščiausio Panamoje) pakraštyje. 

Nepaisant ganėtinai mažo dydžio, Boquete yra garsiausias kavos auginimo regionas Panamoje, kadangi jis pasižymi išskirtine mikroklimatų įvairove, viena įdomiausių kavos auginimui.

 Čia kava auginama 1600-1800 m. virš jūros lygio, kur dėl vėsesnių oro sąlygų ir dažno rūko, kavos pupelės auga lėčiau, o tai teigiamai atsiliepia aukštai jų kokybei.

Apie Plantaciją

Aukštingumas: 1600-1800 metrų virš jūros lygio

Vid. Temperatūra: 12°C - 24°C

Plantacijos plotas: 70 000 m2

Derliaus laikas: lapkričio - balandžio mėn.

Panama „Lerida Estate“ kavos ūkis

PANAMA kava

Panamos kavos puodelyje susitinka švelnus juodojo šokolado kartumas ir brandžios vyšnios gaiva, o šią viliojančią skonių harmoniją apgaubia saldus iriso poskonis bei rafinuotas karamelės aromatas. Tai itin aukštos kokybės kava, pasižyminti neprilygstamu charakteriu ir skoniu.

Kartumas

Šokolado

Saldumas

Irisų

Vaisiškumas

Vyšnių

Skrudinimas

Vidutinis

Kūnas

Pilnas

Aromatas

Karamelės

10.99

39.99

Klientų atsiliepimai

Atsiskaityk atsiimant
Kokybės garantija
Nemokama konsultacija
Nemokamas pristatymas nuo 39€