coffeeloft-logo
Nemokama Konsultacija

Lojalių klientų grupės nariams 👉-40% nuolaida kavai

Kavos skrudinimas Lietuvoje, pakavimas, didmena

Kavos skrudinimas ir didmena

Esame kavos skrudintojai turintys nuosavą kavos skrudyklą Vilkaviškyje. Galimybės yra itin plačios, kadangi kontroliuojame visą procesą – nuo žalių kavos pupelių pasirinkimo, iki paskrudintos kavos supakavimo į personalizuotas pakuotes ir išsiuntimo klientui.

Mūsų nuolatinės pastangos ir tobulėjimas yra įvertintas, nes per santykinai trumpą laikotarpį turime jau 17 skirtingų prekės ženklų, kuriems skrudiname kavą.

Klientai yra iš įvairių rinkų – nuo Lietuvos ir kaimyninių šalių iki Vokietijos ar Čekijos.

0
Skirtingų prekės ženklų

Mus galėjote pastebėti

Lankstumas

Ypatingas lankstumas yra vienas pagrindinių mūsų išskirtinumų, o tai padeda užtikrinti nuosavas kavos skrudinimo cechas. 

Galime rinktis iš begalės skirtingų kavos pupelių, kurti individualius receptus, padėti suprasti kavą, kaip ją pristatyti, padėti sukurti pakuočių dizainus ir pakeisti dar daugybė kitų kintamųjų.

Kokybė

Kavos skrudykla įsikūrusi atokioje nuo miesto vietoje, netoli vandens telkinio ir miško, toliau nuo judrių gatvių, todėl užtikriname, kad kava yra ruošiama gaivioje ir švarioje aplinkoje.

Keliaujame po pasaulį ieškodami geriausios kavos. Atradę ją, gabename į Lietuvą, kur ir skrudiname. Tokiu būdu visada esame užtikrinti, kad kavos mėgėjus pasiekia tik ypatingai šviežia aukščiausios kokybės kava.

Platus asortimentas

Šiuo metu savo asortimente turime kavų iš Brazilijos, Peru, Nikaragvos, Gvatemalos, Etiopijos, Kolumbijos, Papua Naujosios Gvinėjos, Tanzanijos ir net Indijos, tačiau šis sąrašas nuolat ilgėja! 

Koncentruojamės į mažų apimčių skrudinimo kiekius. Siekiame išlaikyti kuo aukštesnę kokybės kontrolę, nuolat tikrinant skrudinimo lygius bei tobulinant naujus skrudinimo profilius. 

Skrudinant mažesniais kiekiais išlaikome precizišką tikslumą ir šviežumą, o tai geram kavos skoniui bei aromatui yra vieni svarbiausių faktori

Coffee Cruise perpardavimas

COFFEE CRUISE© ROASTERY skrudykloje galime skrudinti Jūsų kavą!

Taip pat konsultuojame kavos regionų pasirinkimo, skrudinimo bei mišinių kūrimo klausimais, kuriame kavai skirtus prekės ženklus, pakuojame produkciją.

Norėdami prekiauti COFFEE CRUISE© kava, susisiekite su mumis telefonu
+37067443231 arba užpildykite užklausos formą apačioje.

Susisiekime

Kavos skrudinimas - didmena