🤩 -30% NUOLAIDA visai Coffee Cruise kavai! 👉
Idėja Nr. 1 / 5
Personalizuota dovana
Verslo veidrodis. Personalizavimas yra vienas mėgstamiausių mūsų klientų pasirinkimų, planuojant verslo dovanas klientams arba partneriams. Dovanoje galime personalizuoti viską – nuo minimalaus akcento (tam tikros spalvos dėžutės ar kaspino) iki produktų pakuočių dizaino ar net produktų spalvos. Mes patys esame kavos gamintojai, todėl turime visas galimybes kurti personalizuotas pakuotes, fasuoti į reikiamus kiekius ar net sukurti Jūsų išskirtinį kavos skonį. Identiškas galimybes turime ir su šokoladais, triufeliais, šokoladų tortais, panettone, arbatomis ar su bet kokiais kitais Jums reikalingais produktais. Pasirinkimo galimybių ribas nustato tik mūsų vaizduotė.
Noriu!
Idėja Nr. 2 / 5
Klasikinė dovana
Sušildys net ir žvarbiausias Kalėdas. Kas geriau tai sugeba, jei ne puodelis aukštos kokybės ir išskirtinio šviežumo kavos puodelis bei rankų darbo belgiškas šokoladas, pagardintas liofelizuotomis miško uogomis? Būtent šis derinys – populiariausias ir mėgstamiausias mūsų klientų tarpe. Perregimo langelio dėžutėje įsitaisiusi rūšinė Coffee Cruise arabika kiekvienam klientui/darbuotojui paliks įspūdį. Kava skrudinama Lietuvoje, Vilkaviškyje, todėl ji tokia šviežia. Visą procesą, nuo žalios kavos pupelės paskrudinimo iki supakavimo, prižiūrime patys ir užtikriname aukščiausią produkto kokybę. Be to, pakuotės gali būti personalizuojamos. Šalia šviežios kavos pridėjome itin kokybiško, rankų darbo šokolado plytelę, kuri gali būti papuošta liofelizuotomis avietėmis, mėlynėmis, braškėmis, juodaisiais serbentais arba gervuogėmis. Patikėkite, skonis toks pat įspūdingas, kaip ir išvaizda. Esame vieninteliai šio gamintojo atstovai Lietuvoje.
Noriu!
Idėja Nr. 3 / 5
Minimalistinė
Minimalistinė dovana – daugelis galvoja, kad ši mada po truputį blėsta, tačiau verslo dovanų sektoriuje ji žengia pirmuosius žingsnius. Minimalistinio dizaino dėžutė, kurios viduje rasite įvairaispalvius rankų darbo triufelius, šokolado plyteles ar kilogramą aukštos kokybės šokoladą.
Noriu!
Idėja Nr. 4 / 5
Sveikuoliška
Sparčiai populiarėjanti verslo dovanų mada Vakarų valstybėse. Ja savo klientams/darbuotojams/partneriams parodysite, kad rinkdami Jiems dovanas, pirmiausia, rūpinotės Jų sveikata. Žinoma, negalima pamiršti ir skoninių dovanos savybių. Kaip jau minėjome, patys skrudiname kavą, todėl galime pasiūlyti itin didelį asortimentą, kuriame randame ir Guatemala šalies kavą be kofeino! Tai ypatingomis skoninėmis savybėmis pasižyminti kava. Niekada neatskirtum, kad ji be kofeino. Šalia jos, galime įkomponuoti prabangų ir itin kokybišką juodąjį šokoladą, kuriame rasite nuo 80% kakavos. Tikri šokolado gurmanai mėgausis kiekviena plytele, žinodami kad valgo sveiką ir itin aukštos kokybės produktą.
Noriu!
Idėja Nr. 5 / 5
Gurmaniška
Norintiems kažko kitokio. Dovanos komplektacija priklauso nuo bendros mūsų ir Jūsų vaizduotės. Praėjusiais metais vieni klientai joje norėjo matyti prancūziškus spalvotus sūrius, kiti skrudintus ispaniškus riešutus su žolelėmis, Lietuvoje spaudžiamą kanapių aliejų, džemus, kavą, duoneles, vytintą produkciją ar net actą. Galimybės itin plačios. Produktai – tik iš aukščiausios kokybės lentynos. Jų kitur rasti – praktiškai neįmanoma. Klientai, su kuriais dirbame ne pirmus ir ne antrus metus, norėjo nustebinti savo klientus ar partnerius, todėl, vietoje kasmetinių rankų darbo saldumynų, dovanojo gurmanišką rinkinį. Jie liko itin patenkinti. Gurmaniški produktai sulaukė itin didelio pasisekimo. Vėliau gavome dar ne vieną atskirų dovanos komponentų užsakymą.
Noriu!
Ką kalba klientai

COFFEELOFT įmonė labai profesionaliai komunikuoja atrenkant ir siūlant verslo dovanas. Sukurti gardžios kavos ir oranžinės spalvos šokolado deriniai – stebina mūsų klientus. Na, o Gintarė yra talentų talentas – parenkant netradicinius sprendimus dovanoms! ☑️👏

Indrė S.

Su COFFEELOFT dirbame jau 4 metai ir tikrai dirbsime ir toliau! Įgyvendinome kelis projektus - kavos pristatymas klientams svarbaus renginio metu bei gurmaniškos dovanos Kalėdoms bei renginių metu. Labai kokybiška ir išskirtinė produkcija, o svarbiausia ypatingai atsakingas požiūris į bendradarbiavimą - nėra norų neįgyvendinamų, nėra neišprendžiamų problemų! Mūsų klientai lieka patenkinti ir nustebinti 🙂

Gabrielė L.

Su COFFEE LOFT dirbame jau ne pirmus metus. Nuolatos žaviuosi naujomis idėjomis verslo dovanoms, kurios visuomet yra pateikiamos itin estetiškai ir subtiliai. Dėkoju Jums, Gintare, už Jūsų komunikaciją, už lankstų požiūrį į klientą, patarimus bei supratingumą!

Enrika N.
Susisiekime

    Mūsų kontaktai
    +370 674 43231
    info@coffeeloft.lt