Žiema

_________________ . . . _____

Rankų darbas, individualumas, originalūs sprendimai.

Gauti nematytą aukštos kokybės dovaną yra taip pat malonu, kaip ir ją dovanoti. O gerai apgalvota dovana draugams, šeimos nariams, kolegoms ar verslo partneriams yra atidumo ir pagarbos ženklas.

____ . . . __________________

APIE

Jau ne vienerius metus Coffee Loft komanda yra Jūsų pagalbininkas, padedantis sukurti unikalias dovanas, parodančias dėmesį, išreiškiančias padėką ir paliekančias įspūdį! Jei ieškote ko nors nematyto, kurto rankomis ir apgalvoto iki smulkmenų, užsukote ten, kur reikia! Dovanų rinkiniuose rasite ypatingai šviežią mūsų pačių Lietuvoje skrudintą kavą Coffee Cruise, šokolado meistrų Nelleulla rankų darbo šedevrus, Šri Lankoje renkamą ir pakuojamą arbatą Vintage Teas bei daugybę kitų išskirtinių prekių.

Susisiekite dėl detalesnės informacijos!

RINKINIAI

Rinkinys

SALDI ŠILUMA

Vėsų vakarą nėra nieko maloniau kaip apglėbti pirštais šiltą arbatos puodelį bei mėgautis šia akimirka su gabalėliu šokolado… Rinkinyje individualiai pasirenkamas YOKO 500ml termosas-gertuvė, dvi pakuotės Vintage Teas arbatos (birios regioninės juodosios, 50g ar supakuotos į šilkines piramides morning after, 20g) bei net 150g Nelleulla šokoladas su liofilizuotomis uogomis!

Rinkinys

Latte Macchiato mėgėjas

Sakoma, kad pirmiausia įsimylime akimis – ar galite įsivaizduoti kaip tobulai atrodo latte macchiato kava dvigubų sienų stiklinėje? O jei dar ir triufeliukas šalia… Rinkinyje visas kilogramas individualiai pasirenkamų šviežiai skrudinamų Coffee Cruise pupelių, dvi didžiausios talpos (360 ml) Boral termo stiklinės ir 6 vnt. saldžių nuodėmių iš Nelleulla.

Rinkinys

MAN VISKO

Ryte – arbatos, papietavus – kavos su desertu, o vakare pasivaikščiojimams termosas karšto šokolado! Idealus planas visai dienai. Rinkinyje rasite individualiai pasirenkamos šviežiai skrudintos ir jau sumaltos Coffee Cruise kavos pakuotę (250g), dvi Vintage teas arbatas Morning after (2x80g) bei pasirinktinos spalvos YOKO termosą-gertuvę ar 5-ių vnt. Nelleulla triufelių ar želiukų rinkinį.

Rinkinys

TOBULA

Ar teko girdėti, kad kavos teigiamos savybės sustiprėja mėgaujantis ja kartu su saldumynais? Šis rinkinys yra tobula kavos pertraukėlės kombinacija – šviežia aromatinga Coffee Cruise kava su rankų darbo kokybiškiausiu Nelleulla šokoladu bei triufeliais.

Garantuojame, kad kavos pertraukėlių nekantriai lauksite!

Rinkinys

KAVOS GURMANAS

Išbandykite 4-ias skirtingas šviežiai skrudintas rūšines Coffee Cruise kavas pakuotėse po 250g ir atraskite savo skonį! Galite rinktis iš 9-ių rūšinių arabikų ir susikomplektuoti savo kavos gurmano rinkinį.

Pasirinkti galite iš: Sweet Brazil, Papua New Guinea, Tanzania, Colombia, Peru, Nicaragua, India, Gvatemala ar Ethiopia.

MAŽOS DOVANĖLĖS

Virš 30 skirtingų variantų...

Galime pasiūlyti neįtikėtinai platų pasiūlymą nedidelėms ar išskirtinėms dovanoms. Pradedant nuo neįprastos formos šokolado iki prabangios personalizuotos 24 vnt. triufelių dėžutės ar 1 kg svorio šokolado torto su Jūsų logo.

Papasakokite savo lūkesčius, o mes padėsime surasti geriausią sprendimą!

PERSONALIZAVIMAS

Jeigu ieškote ko nors išskirtinio ir ko nors tokio savito ir primenančių pačius Jus – siūlome personalizavimo galimybes – nuo papildomai pridedamos kortelės iki asmeniškai sukuriamos pakuotės. Papasakokite savo idėjas ir vizijas, o mes pateiksime bent keletą pasiūlymų atitinkančių Jūsų lūkesčius!

Personalizavimas galimas beveik visoms pakuotėms!