🤩 -30% NUOLAIDA visai Coffee Cruise kavai! 👉

Pavasaris

_______________________ . . . 

Nedidelės dovanos – stiprina draugystę!

Dėkingumą už partnerystę projektų metu, bendradarbiavimo sukakties paminėjimą ar seminarų sesijos pabaigą tobulai apipavidalina mažos dovanėlės.

Visi produktų įpakavimai gali būti pilnai personalizuojami.

. . . ________________________

NELLEULLA

TRIUFELIŲ DĖŽUTĖ

Viduje 16-a, 9-i ar 5-i vnt. rankomis gamintų šokolado meistrų Nelleulla ypatingo skonio triufelių. Kiekviena triufelių dėžutė lyg pripildyta laukinės gamtos išdaigų ir ryškiaspalvių gėlių grožio.

Rinkinyje rasite neįprastus rugiagėlių spalvos triufelius su šaltalankio tyrės įdaru, mango skonį besislepiantį už baziliko kevalo… putojantį šampano triufelį apsigaubusį aukso dulkių šydu ir daug kitų neįtikėtinų skonio šedevrų.

NELLEULLA

SKAIDRI TRIUFELIŲ DĖŽUTĖ

9-i rankomis gaminti šokolado meistrų Nelleulla ypatingo skonio triufeliai skaidrioje dėžutėje perrištoje kaspino.

Rinkitės iš 30-ies įvairiausių skonių: pagal mėgstamus poskonius, pagal įmonės identifikacines spalvas, pagal komunikacinės žinutės užkoduotas emocijas.

NELLEULLA

TRIUFELIŲ MAIŠELIS

6-i tokie, kokių tik norite…

Rinkitės iš 30-ies įvairiausių Nellella triufelių skonių, pagal mėgstamus poskonius, pagal įmonės identifikacines spalvas ar pagal komunikacinės žinutės užkoduotas emocijas.

NELLEULLA

BERRY LOVE šokoladas

Belgiško šokolado masė ir liofilizuotos uogos – viskas ko reikia elegantiškai dovanai.

Galima rinktis iš juodojo, pieninio ar baltojo šokolado tipo bei šalčiu džiovintų braškių, aviečių, gervuogių, vyšnių ar mėlynių. Nelleulla šokoladas dailiai perrišamas pasirinktos spalvos kaspinu ir pagal poreikį pridedama Jūsų kortelė.

Šokolado svoris: 150g

NELLEULLA

VAISIŲ ŽELIUKAI

Natūralūs vaisių želiukai dalinai dengti šokoladu. Skoniai: mėlynių, juodųjų serbentų, šaltalankių, rabarbarų, spanguolių bei svarainių.

Tinkami vartoti vegetarams, nes želiukai pagaminti iš augalinės kilmės standiklio – pektino.

PERSONALIZAVIMAS

Jeigu ieškote ko nors išskirtinio ir ko nors tokio savito ir primenančių pačius Jus – siūlome personalizavimo galimybes – nuo papildomai pridedamos kortelės iki asmeniškai sukuriamos pakuotės. Papasakokite savo idėjas ir vizijas, o mes pateiksime bent keletą pasiūlymų atitinkančių Jūsų lūkesčius!

Personalizavimas galimas beveik visoms pakuotėms!