🤩 -30% NUOLAIDA visai Coffee Cruise kavai! 👉

Atnešk mums seną savo kavos aparatą – išsinešk naują JURA! Parašykite komentarą

Nuo rugpjūčio mėnesio startuoja nauja JURA kavos aparatų akcija, kurios metu atnešus savo seną kavos aparatą gausite 15% nuolaidą naujam ir moderniam JURA kavos aparatui.

„Lėkti su vėju ar rūdyti vietoje? Mainykimės – senas mums, naujas jums“ skelbia naujausia JURA kavos aparatų akcija. Iki pat spalio mėnesio atnešus į kavos parduotuvę Coffee LOFT savo seną pilnai automatinį kavos aparatą gausite net 15% naujiems JURA kavos aparatams.

NAUDOTŲ KAVOS APARATŲ KEITIMO KAMPANIJOS TAISYKLĖS
ORGANIZATORIUS

„Naudotų kavos aparatų keitimo kampanijos“ organizatorius yra bendrovės OU Rickman Trade Lietuvos filialas (toliau: „Importuotojas“), Ukmergės g. 241, Vilnius 07108, Lietuva, PVM kodas: LT100010641417). Kampanija yra organizuojama remiantis toliau nurodytomis taisyklėmis. Importuotojas turi teisę taisykles papildyti ir jas pakeisti, pranešdamas apie tai interneto svetainėje https://lt.jura.com ir el. paštu kampanijoje dalyvaujantiems platintojams (toliau: „Platintojai“).

KAMPANIJOS APRAŠYMAS

Kampanijos tikslas yra motyvuoti Galutinius klientus pakeisti turimus pilnai automatinius espresso kavos aparatus naujais ir šiuolaikiškais JURA aparatais. Kampanijoje dalyvaujantis galutinis klientas turi Platintojui į pardavimo punktą pristatyti naudotą pilnai automatinį espreso aparatą. Perdavęs bet kokio prekės ženklo pilnai automatinį espresso kavos aparatą Platintojui, kampanijoje dalyvaujantis Galutinis klientas gali įsigyti naują pilną automatinį JURA espreso aparatą ne mažiau nei 15 proc. pigiau nei JURA rekomenduojama mažmeninė pardavimo kaina.

DALYVAVIMO KRITERIJAI

Kampanijoje gali dalyvauti visi juridiniai ir fiziniai asmenys (toliau: „Galutinis klientas“, kuris Platintojui atgabena bet kokį pilnai automatinį espreso aparatą. Naudotas espreso aparatas neprivalo būti JURA prekės ženklo, tačiau turi būti pilnai automatinio tipo, t.y. espreso aparate turi būti įtaisytas malūnėlis, o kava paruošiama mygtuko paspaudimu. Naudotas pilnai automatinis espreso aparatas neturi būti veikiantis, tačiau pilnai sukomplektuotas, t.y. privalo būti espresso aparatui naudoti reikalingi komponentai, pats aparatas turi būti be žymių pažeidimų. Grąžindamas naudotą espresso automatą, Galutinis klientas gali įsigyti bet kokį JURA pilnai automatinio espresso aparato modelį su ne mažesne nei 15 proc. nuolaida nei JURA rekomenduojama mažmeninė kaina (dviguba nuolaida netaikoma parduodamiems pilnai automatiniams espresso aparatams JURA, kuriems yra taikoma kitos kampanijos kaina ar pridedama dovana). Visi grąžinti espreso aparatai utilizuojami pagal įstatymo reikalavimus.

KAMPANIJOS TRUKMĖ

Naudotų pilnai automatinių kavos aparatų keitimo kampanija tęsiasi iki 2018-09-30.

TERITORIJA

Kampanija organizuojama ir vyksta Lietuvos Respublikos teritorijoje.

KAMPANIJOJE DALYVAUJANČIO PLATINTOJO ATSAKOMYBĖ

Pagal taisykles, kampanijoje dalyvaujantis Platintojas įsipareigoja grąžinus aparatą, parduoti naują pilnai automatinį JURA espreso aparatą su ne mažesne nei 15 proc. nuolaida, nei rekomenduojama JURA kavos aparato mažmeninė kaina.

Kampanijoje dalyvaujantis Platintojas privalo visus grąžintus pilnai automatinius kavos aparatus perduoti Importuotojui, kuris utilizuoja aparatus pagal įstatymuose nurodytus reikalavimus.

KAMPANIJOJE DALYVAUJANČIO DALYVIO ATSAKOMYBĖ

Galutinis klientas įsipareigoja Platintojui grąžinti tik pilnai automatinį ir pilnos pradinės komplektacijos, fiziškai nepažeistą espreso aparatą.

Galutinis klientas privalo grąžinamą prietaisą perduoti Platintojui pardavimo metu, į Platintojo kasą. Pagal atskirą susitarimą, Galutinis klientas grąžinamą prietaisą gali grąžinti Platintojui per pasiuntinių paštą. Galutinis klientas atsisako nuo naudoto pilnai automatinio espresso kavos aparato, grąžindamas pasirašytą aktą, kuriuo patvirtina, kad jis turi teisę grąžinamą aparatą perduoti Platintojui ir atsisako nuo teisių į grąžinamą aparatą.

KAMPANIJOJE DALYVAUJANČIO PLATINTOJO TEISĖ

Kampanijoje dalyvaujantis Platintojas turi teisę reikalauti, kad Galutinis klientas iš karto sumokėtų už parduodamą kavos aparatą. Kampanijoje dalyvaujantis Platintojas neprivalo Galutiniam klientui už grąžinamą espresso kavos aparatą mokėti bet kokios piniginės kompensacijos.

KITOS NUOSTATOS

Taisyklėse nereguliuojamoms aplinkybėms yra taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai. Daugiau informacijos Platintojo atstovai gali gauti paskambinę telefonu 8 5 250 8080.

Kodėl rinktis JURA?

JURA – tai itin aukštos kokybės šveicariški kavos aparatai, pasižymintys aukščiausios kokybės kavos rezultatu ir ilgaamžiškumu. JURA stebina pasirinkimo gausa – nuo paties mažiausio aparato, tinkamo nedideliai virtuvei ir mažiems paruošiamos kavos kiekiams iki didelių ir profesionalių, tinkamo prekybos vietoms. Nesvarbu, kokį aparatą pasirinktumėte, JURA pasižymi aukščiausios kokybės kavos rezultatu, itin gerai ruošia kavos su pienu gėrimus ir išsiskiria ypatingai paprasta priežiūra.