💥 [IKI -35%] visai Coffee Cruise kavai! 👉

PUSLAPIS RUOŠIAMAS...

KAVOS APARATO NUOMA

Jei neįsivaizduojate dienos be aromatingos ir skanios kavos, bet neturite tinkamos įrangos, mes skubame Jums padėti!

Kava jau seniai ne tik gėrimas, tai puikus būdas parodyti dėmesį, pabendrauti su bendradarbiais, pakviesti verslo partnerius ir klientus į susitikimą ar jaukiai pasidalinti prisiminimais draugų rate. Tai idealus pagalbininkas dirbant kūrybiškai ir ieškant naujų įdėjų, sutinkate? Tam kad viskas vyktų sklandžiai ir su šypsena, reikia ne tik skanios kavos, tačiau ir teisingos įrangos, kuri ne tik paruoš kavą, bet ir reprezentuos Jus.

DEGUSTACIJOS

Jei Jūs taip pat kaip mes dievinate kavą ir užuodus ją maloniai nusišypsote, ieškote įdomios ir kolektyvios veiklos, kuri skatintų dar daugiau sužinoti vienam apie kitus,  kviečiame registruotis į grupines (6-9 žmonių) kavos degustacijas!

Degustacijos metu sužinosite ne tik apie kavos istoriją bei visą ilgą procesą iki kavos puodelio, tačiau ir ragausite ypatingų kavų ruoštų keliais skirtingais metodais naudojant Chemex, Hario, AeroPress, GINA kavos įrangą. Taip pat vaišinsime šokolado meistrų Nelleulla produkcija, kad skonis taptų dar pilnesnis!
Degustaciją ves pats Coffee Cruise įkūrėjas – Andrius. Jis ne tik atsakys į visus Jums degustacijos metu iškilusius klausimus, bet ir pasidalins savo ilgamete patirtimi kavos rinkoje. Diskusija įdomiausiomis temomis – garantuota!

Pažadame, kad degustacijos metu netruks juoko bei staigmenų, o namo išeisite ne tik su geriausia nuotaika, bet ir su maišu dovanų!