Noriu kitokios kavos – vokiškas kavos gėrimas

Rodos, tik ką mėgavomės smagiai šildančiais saulės spinduliais, o metai jau priėjo prie finišo tiesiosios.

Laukdami snaigių iš dangaus bei pamažu atpuškuojančio švenčių maratono, ir toliau žvalgomės naujų kavos receptų, šįkart – Vokietijoje.

Vokietijos kavos gėrimo kultūra – išties žavinti: pradedant sostine Berlynu, keliaujant per didžiuosius šalies didmiesčius ligi pat kukliausių ir jaukiausių miestelių bene visur galima atrasti savitų, autentiškų ir užeiti kviečiančių kavinukių. Kartais jose tikrai sudėtinga rasti vietą prisėsti: mėgstantys kavą vokiečiai kasdien jos vidutiniškai išgeria bent 2-5 puodelius ir tai mėgsta daryti ne namuose, o išeigoje kartu su bendraminčiais, kolegomis ar šeimos nariais. Viešėdami šios šalies sostinėje neaplenkite “Berliner Kaffeerosterei” bei “1900 Cafe Bistro” kavinių. Jos nustebins išskirtinai plačiu kavų pasirinkimu bei autentiška germaniška kavos gėrimo ir interjero stilistika.

Tikrų kavos mėgėjų šalis turi ne vieną savitą kavos gėrimo receptą. Vokietija yra antra pagal importuojamo cinamono kiekį šalis Europoje, tad nemenką kavų receptų dalį sudaro būtent kavos gėrimai su cinamonu. Ruošiantis šventėms, švelniai aštrų ir kvapnų vokišką kavos gėrimą siūlome pasigaminti ir Jums.

Ingridientai (2 stiklinaitėms):
*200 ml vid. stiprumo kavos
*0,5 a.š. malto imbiero
*0,5 a.š. malto cinamono
*Stiklinaičių (pateikimui)

Su kavos aparatu JURA iš Coffee Cruise India kavos pupelių paruoškite 200 ml vidutinio stiprumo kavos. Ją supilstykite į stiklinaites. Berkite maltą imbierą ir cinamoną, lėtais, sukamaisiais judesiais išmaišykite kavą. Gerkite karštą ar šiltą – taip geriausiai atsiskleis visi kalėdiniai poskoniai. Pasimėgaukite jais!


“Coffee Loft” parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kavos, atkeliavusios iš skirtingų pasaulio kraštų – Pietų Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno pakrantės ir kitų. Čia galima ne tik įsigyti skirtingų rūšių kavos bei pupelių, atvežtų iš skirtingų valstybių, bet ir paskanauti profesionaliai paruoštų gėrimų bei taip savo kasdieniam kavos gėrimo ritualui suteikti naujų skonių ir atributų.

Call Now Button