Coffee LOFT parduotuvė Vilniuje – JAU GREITAI!

Jau labai greitai Coffee LOFT atvers naujosios parduotuvės duris Vilniuje!

Ilgai laukta diena jau čia pat – PAGALIAU atidarome naująją Coffee LOFT parduotuvę VILNIUJE! Rugpjūčio 18 dieną, ketvirtadienį, atveriame naujos parduotuvės duris Vilniuje. Nuo šiol mus galėsite rasti ir adresu Verkių g. 27, OGMIOS miestelyje!

Atidarymo proga turėsime paruošę YPATINGŲ PASIŪLYMŲ būtent Tau – NUOLAIDOS rūšinei Coffee Cruise kavai, kavos aparatams, jų priežiūros priemonėms, arbatoms, desertams ir kitoms prekėms! Na, o kad šventė tęstųsi, įvairiausi specialūs pasiūlymai Tavęs lauks ne tik atidarymo dieną, bet ir visą ateinančią savaitę! 


Susipažink su mumis artimiau

O jei dar nesi susipažinęs su mumis, esame Coffee LOFT – specializuota prabangių kavos aparatų ir šviežios kavos parduotuvė. Pas mus gali rasti labai platų kavos aparatų asortimentą – JURA, Nivona, De‘Longhi, Melitta, Miele ir kitų prekės ženklų. Taip pat, pas mus gali rasti visas kavos aparatų priežiūros priemones ir sulaukti pagalbos, iškilus klausimams! Mūsų Coffee Cruise kavos skrudykla yra įsikūrusi Vilkaviškyje, kur skrudiname žalias kavos pupeles, atkeliavusias iš įvairiausių Pasaulio regionų, tokių kaip Brazilija, Etiopija, Indija ir daugelio kitų. Savo klientams tiekiame šviežią rūšinę kavą, kuri ypatingai išsiskiria savo aromatu ir neapsakomai sodriu skoniu.

Dauguma mūsų klientų patogiai apsiperka internetu, tačiau mes ypač mėgstame gyvą bendravimą. Kaune klientus jau spėjome pripratinti prie diskusijų su puodeliu Coffee Cruise kavos, todėl nusprendėme atidaryti parduotuvę ir Vilniuje! Gyvai išsirinkti prekes ir gauti konsultaciją čia ir dabar yra maloniau.

Į Vilnių atvykstame ne tik su dovanomis, bet ir ištroškę naujų iššūkių, pažinčių bei noro padėti! Tad pasižymėk ketvirtadienį kalendoriuje ir iki pasimatymo! Labai tavęs lauksime 😊