fbpx

Kavos skrudinimas

2018 m. pradžioje Vilkaviškyje atidaryta kavos skrudykla COFFEE CRUISE.
Skrudykla įsikūrusi atokioje nuo miesto vietoje, netoli vandens telkinio ir miško, toliau nuo judrių gatvių, todėl užtikriname, kad kava yra ruošiama gaivioje ir švarioje aplinkoje.

KOKYBĖ

Kava į COFFEE CRUISE skrudyklą atkeliauja iš Brazilijos, Peru, Nikaragvos, Gvatemalos, Kolumbijos, Indijos, Vietnamo, Papua Naujosios Gvinėjos, Tanzanijos, Etiopijos… ir šis sąrašas nuolat ilgėja!

ATIDUMAS SMULKIAUSIOMS DETALĖMS

Koncentruojamės į mažų apimčių skrudinimo kiekius. Nesiekiame masinės gamybos, atvirkščiai – siekiame išlaikyti kuo aukštesnę kokybės kontrolę, nuolat tikrinant skrudinimo lygius bei tobulinant naujus skrudinimo profilius. Skrudinant mažesniais kiekiais išlaikome precizišką tikslumą ir šviežumą, o tai geram kavos skoniui bei aromatui yra vieni svarbiausių faktorių.

ATVIRUMAS NAUJOMS IDĖJOMS IR HORIZONTAMS

COFFEE CRUISE© ROASTERY skrudykloje galime skrudinti Jūsų kavą! Taip pat konsultuojame kavos regionų pasirinkimo, skrudinimo bei mišinių kūrimo klausimais, kuriame kavai skirtus prekės ženklus, pakuojame produkciją.

Norėdami prekiauti COFFEE CRUISE© kava, susisiekite su mumis telefonu +370 600 96052 arba užpildykite užklausos formą apačioje.


Naudodami šią formą sutinkate su duomenų saugojimu ir tvarkymu šioje svetainėje.

[recaptcha]