JEI NEĮSIVAIZDUOJATE DIENOS BE AROMATINGOS IR SKANIOS KAVOS, BET NETURITE TINKAMOS ĮRANGOS... MES SKUBAME JUMS PADĖTI.

Kava jau seniai ne tik gėrimas, tai puikus būdas parodyti dėmesį, pabendrauti su bendradarbiais, pakviesti verslo partnerius ir klientus į susitikimą ar jaukiai pasidalinti prisiminimais draugų rate. Tai idealus pagalbininkas dirbant kūrybiškai ir ieškant naujų įdėjų, sutinkate? Tam kad viskas vyktų sklandžiai ir su šypsena, reikia ne tik skanios kavos, tačiau ir teisingos įrangos, kuri ne tik paruoš kavą, bet ir reprezentuos Jus.

TRUMPALAIKĖ NUOMA tik nuo 15 eur/dienai!

                                                                                                
 
NIVONA Cafe Romatica 778 tai ne tik prašmatni išvaizda, bet ir itin paprastas dviejų mygtukų valdymas - tobuliausia išeitis norintiems gaminti visus pagrindinius kavos gėrimus stilingai ir be vargo.
Daugiau informacijos 

 

  
MELITTA Cafeo Barista F75/0-201 TS su "lietimo ir braukimo" (angl. touch&slide) funkcija leidžia vos vienu prisilietimu paruošti net 5-is pagrindinius kavos gėrimu, o panorėjus užsiprogramuoti net 16-a gėrimų.
 Daugiau informacijos 
 


ĮSIGIJIMAS LIZINGU VERSLUI!

 

          
 
Aukštos kokybės SAECO gaminys, skirtas ofisams. Kavos pupelė, virstanti svaigaus skonio gėrimu - nuo šiol gali tapti kasdienybe Jūsų darbe. Modernus, tačiau itin paprastai valdomas kavos aparatas užtikrins gerą nuotaiką ir budrumą visą darbo dieną.
Daugiau informacijos 

 

  
SAECO pasididžiavimas, tapsiantis Jūsų geriausiu draugu. Royal Gran Crema profesionalus automatinis kavos aparatas lengvai ir greitai paruoš gėrimą, geriausiai atininkantį Jūsų skonį. 
 Daugiau informacijos 
 

 

  
Specialiai ofisams pritaikytas kavos aparatas leis greitai ir lengvai pasiruošti mėgstamą kavos gėrimą darbe. Vieno mygtuko paspaudimas - tai viskas, ko reikia, norint paruošti juodą arba baltą kavą.
Daugiau informacijos 

         

                                                                                                                   

 
Specialiai ofisams skirtas kavos aparatas Aulika taps geriausiu draugu darbe. Kai išsenka jėgos ar ima nuobodulys, gėrimas, kurio aromatas išbudina net didžiausią miegaiių, padės įveikti rutiną ir su šypsena veide sulaukti darbo dienos pabaigos. 
Daugiau informacijos 

 

 

Jums tik reikia su mumis susisiekti, o visa kita pasirūpinsime mes!

COFFEELOFT - Andrius | andrius@coffeeloft.lt | +370 600 960 52

 

-->