AR ĮSIVAIZDUOJATE DARBĄ BIURE BE KVAPNIOS IR AROMATINGOS KAVOS? 

Kava jau seniai ne tik gėrimas, tai puikus būdas parodyti dėmesį, pabendrauti su bendradarbiais, pakviesti verslo partnerius ir klientus į susitikimą. Tai geras pagalbininkas dirbant kūrybiškai ir ieškant naujų įdėjų, sutinkate? Tam kad viskas vyktų sklandžiai ir su šypsena, manome jog reikia ne tik skanios kavos, bet ir teisingos įrangos, kuri ne tik paruoš kavą, bet ir reprezentuos Jus. 

» Tad, kaip išsirinkti ir apsispręsti ko man reikia?
» Nuomotis įranga ar įsigyti?
» Kokią kavą pasirinkti?

Į šiuos klausimus ir daug kitų, turime atsakymus! Jums tik reikia su mumis susisiekti, o visa kita pasirūpinsime mes!

COFFEELOFT - Andrius | andrius@coffeeloft.lt | +370 600 960 52

 

 


Trumpalaikė kavos aparato nuoma! Kainos tik nuo 15€. Susisiekite dėl pasiūlymo!


Kavos aparatai biurams: 

 

          
 
Aukštos kokybės SAECO gaminys, skirtas ofisams. Kavos pupelė, virstanti svaigaus skonio gėrimu - nuo šiol gali tapti kasdienybe Jūsų darbe. Modernus, tačiau itin paprastai valdomas kavos aparatas užtikrins gerą nuotaiką ir budrumą visą darbo dieną.
Daugiau informacijos 

 

  
SAECO pasididžiavimas, tapsiantis Jūsų geriausiu draugu. Royal Gran Crema profesionalus automatinis kavos aparatas lengvai ir greitai paruoš gėrimą, geriausiai atininkantį Jūsų skonį. 
 Daugiau informacijos 
 

 

  
Specialiai ofisams pritaikytas kavos aparatas leis greitai ir lengvai pasiruošti mėgstamą kavos gėrimą darbe. Vieno mygtuko paspaudimas - tai viskas, ko reikia, norint paruošti juodą arba baltą kavą. 
Daugiau informacijos 

         

                                                                                                                   

 
Specialiai ofisams skirtas kavos aparatas Aulika taps geriausiu draugu darbe. Kai išsenka jėgos ar ima nuobodulys, gėrimas, kurio aromatas išbudina net didžiausią miegaiių, padės įveikti rutiną ir su šypsena veide sulaukti darbo dienos pabaigos. 
Daugiau informacijos 
-->