Kaip prižiūrėti kavos aparatą?

Kavos aparatas, kaip ir visi kiti buitiniai prietaisai, Jūsų prašo deramos priežiūros. Jei norite, kad būtų ruošiama gardi kava, negalite leisti nešvarumams sugadinti jos skonio. Aparato higienai palaikyti reikalinga kasdienė ir nekasdienė priežiūra.

Kaip prižiūrėti kavos aparatą?

 

 

Kasdienė priežiūra. Kavos aparato vandens rezervuare negali trūkti šviežio vandens, todėl jį nuolat reikia pripildyti, o kavos pupelių konteineryje nuolat palaikyti stabilų pupelių kiekį. Taip pat būtina nepamiršti nuolat išvalyti kavos tirščius ir pasirūpinti švara aparato pieno sistemoje. Taip bus užtikrinta, kad kavos aparatas nuolat gamins skanią kavą, kurios skonis nebus paveiktas aparate esančių nešvarumų.

Nekasdienė priežiūra. Pageidautina, kad kartą per mėnesį būtų išimamas ir išvalomas virimo mechanizmas. Taip pat, naudodami specialias valymo ir nukalkinimo priemones, turėtumėte atlikti  valymą ir nukalkinimą. Būtų puiku šią procedūrą atlikti kas porą mėn. 

Svarbu nepamiršti, kad kiekvieno aparato priežiūros mechanizmai gali šiek tiek skirtis ir kelti tam tikrų klausimų. Jei reikia konsultacijos, pagalbos ar paaiškinimo kaip elgtis su konkrečiu kavos aparatu, mielai Jums padėsime! 

Išsami konsultacija telefonu +370 600 96052

Kategorija: Blog'as

Komentarai nerodomi.
-->